Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Podcasty

Dotazy do našich podcastů zasílejte na e-mail podcast@hrej.cz, před odesláním e-mailu si nezapomeňte pročíst FAQ, často správnou odpověď naleznete právě zde. Ostatní náměty, připomínky, nápady a emoce napište do diskuze.

2. 06. 2006 v 21.00 / 46 minut

Kulatý dvacátý podcast se kulatě točí kolem ústředního tématu - hříchů herní novinařiny. Pozvali jsme si "levelegendu" Honzu Herodese, aby do debaty vnesl i pohled druhé strany, ale zkrátka samozřejmě nepřijdou ani aktuální novinky jako třeba tajný projekt Irrational Games nebo hra, která nakrkla venezuelského prezidenta.

Debatující: Farid Starman, Martin Bach, Pavel Dobrovský, Lukáš Grygar, Petr Poláček, Jan Herodes

Stáhnout (20 MB)

26. 05. 2006 v 00.00 / 41 minut

Z domova Toma Cruise! Málem zastřelený hráč World of Warcraft! Sony brojí proti bazarům! Bude hra Lost dobrá?! John Carmack zavrhuje PC! Spoustu dalších novinek a veselých výlevů redaktorů Hrej.cz se dozvíte v nejnovějším hPodu!

Debatující: Martin Bach, Pavel Dobrovský, Farid Starman, Radek Friedrich, Petr Poláček, Lukáš Grygar

Stáhnout (18 MB)

19. 05. 2006 v 00.00 / 32 minut

Poétrojkový podcast se pochopitelně věnuje tomu, co nás na výstavě zaujalo, jestli jsou to spíš tituly Nintenda nebo Sony, ale zkrátka nepřijdou ani další zprávy, čtenářské dotazy, už pravidelná soutěž a samozřejmě něco důvtipných komentářů od tentokrát hojného počtu zůčastněných diskutérů.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Radek Friedrich, Petr Poláček, Lukáš Grygar, Petr Bulíř

Stáhnout (14 MB)

12. 05. 2006 v 00.00 / 42 minut

Začíná být pravidlem, že čas od času jsou podcastové pátky prokleté. Tentokrát s námi odmítnul spolupracovat Skype a místo živé debaty s naší výpravou v Los Angeles jsme museli tradičně zaimprovizovat a výsledkem je velmi nekonvenční podcast, který by ovšem bylo katastrofální chybou minout! Nechybí exkluzivní dojmy z E3, ani naše čerstvě zavedená soutěž a věřte, že tento díl nabírá s počtem minut na ryzí nespoutanosti!

Debatující: Martin Bach, Lukáš Grygar, Petr Poláček, Radek Friedrich + Pavel Dobrovský, Ondřej Průša

Stáhnout (19 MB)

5. 05. 2006 v 00.00 / 41 minut

Hutný čtyricetiminutový nášup je předzvěstí blížící se výstavy E3 v Los Angeles. Té se podíváme na zoubek jednak skrze novinky, jednak skrze plodné vzpomínání ostřílených redakčních veteránů. Třešničkou na dortu šestnáctého hPodu je soutěž o originální hru na PS2!

Debatující: Martin Bach, Farid Starman, Pavel Dobrovský, Petr Poláček, Lukáš Grygar

Stáhnout (16 MB)

28. 04. 2006 v 00.00 / 29 minut

Na druhou kolej dorazil opožděný patnáctý podcast, který byste ovšem neměli minout, pokud vás zajímá datadisk k World of Warcraft, oznámení hry podle díla Franze Kafky a chystaná netradiční onlinovka Soccer Fury. Samozřejmě dojde i na tentokrát hojné dotazy čtenářů a nechybí ani zdravá politická agitace!

Debatující: Pavel Dobrovský, Martin Bach, Radek Friedrich, Lukáš Grygar, Petr Poláček, Farid Starman

Stáhnout (19 MB)

21. 04. 2006 v 00.00 / 33 minut

Na jarní počasí zareagovali redaktoři Hrej.cz prozaicky: jsou z přemíry tepla unavení. Ve čtrnáctém podcastu můžete společně s nimi usnout u novinek z oblasti herně-filmového průmyslu, zasmát se u malátných odpovědí na otázky čtenářů a zjistit, co přesně považují za zajímavé v nikdy se nezastavujícím světě počítačových her.

Debatující: Pavel Dobrovský, Martin Bach, Lukáš Grygar, Lukáš Codr, Farid Starman

Stáhnout (15 MB)

14. 04. 2006 v 00.00 / 34 minut

Neblahé číslo třináct za hPodem se naštěstí neprojevilo na psychickém zdraví jeho účastníků, kteří se sešli v hojném počtu společně s Petrem Poláčkem (Sleepless), kmenovým autorem našeho serveru. Řeč se stočila na případné pokračování Realms of Arkania, betu Tabuly Rasy, francouzské a japonské lekce na PSP a řadu dalších témat. Samozřejmě jsme nezapomněli na dotazy čtenářů. Poslouchejte! Bděte!

Debatující: Farid Starman, Lukáš Grygar, Pavel Dobrovský, Martin Bach, Petr Poláček, Radek Friedrich

Stáhnout (15 MB)

7. 04. 2006 v 00.00 / 24 minut

Do podcastu zaskočil po delší době Petr Bulíř a poprvé nás navštívil Dan Vávra, autor české hry Mafie. Společně s ostatními probrali, jak je možné, že studio Lionhead bylo odkoupeno Microsoftem, zodpověděli na dotazy čtenářů a v debatě se odchýlili zcela mimo samotná témata. Doufáme, že se vám první host v podcastu bude zamlouvat.

Debatující: Farid Starman, Petr Bulíř, Dan Vávra, Lukáš Grygar, Pavel Dobrovský

Stáhnout (16 MB)

31. 03. 2006 v 21.00 / 32 minut

Matador Pavel Dobrovský si odskočil do rodné Plzně a tak měly myši pré - v jinak standardní sestavě jsme rozebrali nový projekt Bioware, proklepli naděje vkládané do návratu Sensible Socceru a nového Broken Swordu, a samozřejmě nevynechali šanci sdělit vám své stále žhavé dojmy z Oblivionu. A možná přijde i Draken!

Debatující: Martin Bach, Radek Friedrich, Farid Starman, Lukáš Grygar, Ondřej Průša

Stáhnout (14 MB)

24. 03. 2006 v 00.00 / 40 minut

Desátý hPod vás překvapí nejen obsahem, ale především délkou - celých čtyřicet minut! Debatujeme tentokrát o personálních problémech her Star Wars Galaxies a Neverwinter Nights, o datadisku k World of Warcraft, o ceně vývoje Godfathera a nenadále i o člověku, který dokáže přečůrat autobus.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Radek Friedrich, Martin Bach, Jan Horčík

Stáhnout (18 MB)

17. 03. 2006 v 00.00 / 22 minut

Celých šest lidí se sešlo v páteční poledne, aby probrali novinky v herním světě a nezávazně si popovídali o svých - i cizích - životech. Pakliže se chcete dozvědět o šílenství jménem PS3 nebo si zjistit, zda máte stejný hudební vkus jako Lukáš Codr, neváhejte a stahujte.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Radek Friedrich, Pavel Prouza, Tomáš Krajča, Lukáš Codr

Stáhnout (14 MB)

10. 03. 2006 v 00.00 / 25 minut

Osmý díl vašeho oblíbeného podcastu shrnuje herní novinky posledního týdne. Dozvíte se o ultimátním simulátoru ping-pongu od Rockstar Games, o ocenění herních vývojářů francouzským ministrem kultury a zodpovíme na otázky, které jste nám během týdne naposílali. Kvalita zvuku je poněkud nižší z důvodů neplánované změny nahrávacího hardwaru.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Lukáš Grygar, Pavel Prouza

Stáhnout (17 MB)

3. 03. 2006 v 19.35 / 20 minut

V sedmém hPodu přicházíme s novou znělkou, uvádíme volební program Petra Bulíře, mluvíme o Tomb Raider: Legend a Spore a odpovídáme na dotazy posluchačů.

Debatující: Pavel Dobrovský, Petr Bulíř, Farid Starman, Lukáš Grygar, Martin Bach

Stáhnout (13 MB)

24. 02. 2006 v 18.30 / 25 minut

Jaké texty napsali ve svém životě redaktoři Hrej.cz jako první? Jaký vztah je mezi švédskou mafií, herním průmyslem a automobilkou Ferrari? Jak vypadá virtuální konflikt mezi Čínou a Koreou? A proč se nezúčastnil natáčení hPodu Lukáš Grygar? To a mnohem více se dozvíte v novém podcastu serveru Hrej.cz!

Debatující: Pavel Dobrovský, Petr Bulíř, Farid Starman, Radek Friedrich, Martin Bach

Stáhnout (17 MB)