Halo: MCC půjde hrát “novým způsobem”

8. únor 2021 15:34 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Kompilace prvních čtyř dílů a dvou spinoffů sci-fi akce Halo se zřejmě brzy podívá na nové platformy nebo distribuční sítě. Studio 343 Industries totiž na oficiálním fóru odhalilo, že bude připravovaný betatest aktualizované verze Halo: The Master Chief Collection dostupný na novém “místě”. Je otázkou, co to znamená konkrétně.

S nejvyšší pravděpodobností se můžeme těšit na novou formu digitální distribuce nebo na novou hardwarovou platformu. Celkem logickým a nepřekvapivým krokem by byl obchod Epic Games Store, výrazně zajímavější je však představa Halo na konzolích PlayStation nebo Nintendo Switch. Master Chief, legendární hrdina a letitá ikona platformy Xbox na konkurenčních konzolích zní sice neuvěřitelně, už dříve se ale objevily spekulace o tom, že Microsoft o vydání na konzoli PlayStation uvažoval.

S xboxovou verzí letošního ročníku MLB The Show, vyvíjeného týmem San Diego Studio pod hlavičkou Sony Interactive Entertainment, se začínají ledy exkluzivit a vzájemné rivality prolamovat. Lze ale předpokládat, že je virtuální baseball spíše výjimkou a verzi pro Xbox si vynutili přímo představitelé sportovní ligy.

Podrobnosti se dočkáme snad brzy. Každopádně je už teď jisté, že autoři pro Master Chief Collection připravují řadu vylepšení nastavení kamery (na konzole Xbox One například přibyde posuvník FOV) a podporu ovládání klávesnicí a myší.

Halo: The Master Chief Collection je v současnosti dostupné na konzolích Xbox a PC se systémy Windows.

Zdroj: Gamespot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20884991
Lex_ napsal 11. 2. 2021 v 15.00

Mě teda ne, Halo5 je dost špatný v porovnání s předchozíma... navíc ty mikrotransakce UFF, nechci dík :)

Nahlásit nevhodný obsah

20900709
Spiker01 napsal 9. 2. 2021 v 01.11

Pořád mě mrzí, že teď jediné Halo, co na pc chybí, je 5 :/

Nahlásit nevhodný obsah