Biomutant vyjde nejpozději v březnu

8. leden 2021 10:56 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Biomutant byl oznámen už v roce 2017. Open-world RPG se ve stejném roce stalo hitem Gamescomu, vývojáři o novince mluvili pouze v superlativech, což probouzelo nemalá očekávání na straně hráčů. Zmutovaný rošťák byl ale bohužel několikrát odložen, dalo by se říct, že se na něj prakticky zapomnělo. Vydavatel ale slibuje, že se velmi brzy vrátí na scénu.

Skutečnost naznačil Klemens Kreuzer, výkonný ředitel THQ Nordic. Na Biomutanta přišla řeč v rozhovoru pro server Games Industry. Kreuzer označil jeho vydání jako velmi důležité, dle jeho slov by k němu mělo dojít v prvním čtvrtletí letošního roku.

Pokud nejde pouze o planý slib, měl by Biomutant přicupitat nejpozději koncem března. Dá se tedy očekávat, že se o hře v nejbližší době opět začne mluvit, přijdou pravděpodobně nové trailery a čerstvé gameplay záběry. Poslední ukázka se k nám ostatně dostala v červnu loňského roku, fanoušci jsou jistě zvědaví, kam se hra od té doby posunula.

Biomutant původně mířil na platformy PlayStation 4, Xbox One a PC, hratelný bude i na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series. Zda vývojáři plánují více zapracovat na verzích pro nové konzole, to zatím není jasné.

Zdroj: Gaming Bolt, Games Industry

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 13. 1. 2021 v 11.34

Masarkavtrenyrkach: "Mělo by vyjít". "Mělo to vyjít" už několikrát, no nestalo se tak, možná proto absence kampaně.

I když tomu fandím, je to stále takové nějaké "alfa-clunky". Jak
dělaj hrudlouho zdá se mi jako bych viděl hry, co za tu dobu vyšly RATCHET/SOULS/ZELDA/NOMANSSKY.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 8. 1. 2021 v 11.53

Za dva měsíce má vyjít tato velká open-world hra a žádná propagace, žádné ukázky, žádná "developers videa"... Asi se peníze na marketing někde cestou poztrácely...

Nahlásit nevhodný obsah