The Medium vyjde začátkem prosince

9. říjen 2020 16:39 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Zatímco posledně polský Bloober Team přiblížil příběhové pozadí chystaného psychologického hororu, nyní je už evidentně ten správný čas oznámit konkrétní datum vydání. Doposud jsme počítali s tím, že se nová značka objeví koncem letošního roku. Tato skutečnost se nyní potvrdila.

Autoři dnes prostřednictvím traileru oznámili, že hra vyjde 10. prosince. Ohledně platforem se samozřejmě nic nemění, Medium míří na PC a obě konzole Xbox Series. Od prvního dne se objeví v nabídce služby Xbox Game Pass.

Hru si nyní také můžete předobjednat, za projevenou důvěru obdržíte desetiprocentní slevu. Akce platí pro všechny platformy. Pro PC verzi se pak navíc chystá originální soundtrack, na němž pracoval legendární skladatel Akira Jamaoka, který se proslavil mimo jiné díky hudbě pro Silent Hill. Na soundtracku se podílel i Arkadiusz Reikowski. Součástí předobjednávky je také digitální artbook.

Začátkem prosince se tedy konečně dozvíme, jak funguje unikátní mechanismus, kdy hráč v jeden čas ovládá postavu ve dvou různých dimenzích. Nezbývá než doufat, že se novinka od Bloober Teamu podaří.

Zdroj: Bloober Team

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
14538225
DJBlack napsal 11. 10. 2020 v 12.15

Reikowski a Akira Yamaoka spolu, nejlepší v žánru, tohle je hudební náboženství :)

Editováno: 11. 10. 2020 v 12.21

Nahlásit nevhodný obsah