Producent prozradil města AC Valhalla

8. říjen 2020 10:28 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Datum vydání dalšího dílu tradiční série Assassin’s Creed se pomalu blíží, detaily ohledně Valhally se tedy rozhodně nešetří. Novinky se objevily také na akci Megamis 2020, kde došlo na odhalení tří velkých měst.

Kanadské konference se zúčastnil producent Julien Laferrière, který si připravil hodinovou přednášku. Zmínil se například, jak tým vývojářů nasával inspiraci pro tvorbu vikingského dílu. Ve videu je zachycen obrázek jedné ze zasedacích místností, v níž byly k dekoraci použity tematické předměty, například dobová výzbroj nebo kožešiny přehozené přes běžné kancelářské židle.

Tři roky zpátky navíc vývojáři osobně navštívili místa zpracovaná ve hře. Věnovali se různým aktivitám, aby získali ten správný zážitek, který by napomohl kreativnímu procesu. Krom lukostřelby a procházek po okolí došlo také na celodenní kurz přežití v přírodě.

Laferrière se rozpovídal o produkční fázi vývoje, načež zmínil tři velká města v Anglii, v nichž se bude odehrávat příběh. Už nějakou dobu známe hlavní oblasti Anglie, půjde o Wessex, Northumbrii, Východní Anglii a Mercii. Co se měst týče, autoři si vybrali Winchester, Londýn a York. K nim je zatím k dispozici pouze jeden ilustrační obrázek.

Assassin’s Creed Valhalla vyjde 10. listopadu na PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series a později také na PlayStation 5.

Zdroj: The Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921036
barth731 napsal 8. 10. 2020 v 11.01

Tak to chápu takový teambilding znám, víkendová chlastačka za firemní peníze, nebo týdenní školení v zahraničí kdy celodenní náplní je pouhé pozorování dění ve firmě a v podstatě s člověk nic nového nenaučí.Určitě hezká firemní dovča úžasně placená včetně diet, nic víc.

Editováno: 8. 10. 2020 v 11.02

Nahlásit nevhodný obsah