Kreativní ředitel streamuje WD: Legion

8. říjen 2020 10:59 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Začátkem týdne jsme se dozvěděli, jaký obsah chystají vývojáři do Watch Dogs: Legion po vydání hry. Mimo jiné vyšlo najevo, že se do londýnského odboje zapojí staré známé postavy, krom Aidena Pearce z jedničky přiloží ruku k dílu také Wrech z druhého dílu a další. Vývojáři hru dále představili ve speciálním streamu.

Čím je speciální? Především tím, že se ukázal i kreativní ředitel Clint Hocking, který šéfoval vývoji Far Cry 2, pracoval ale také třeba na Splinter Cell: Chaos Theory. Jeho kreativní přístup se snad podepíše i na Watch Dogs: Legion.

Ve streamu spolu moderátory rozebíral kupříkladu jízdu po levé straně. Hocking v této souvislosti prozradil, že sám řidičské oprávnění nevlastní, za volant tedy usedá pouze ve videohrách. Během projížďky popovídal o jednotlivých londýnských čtvrtích a jejich historii, dále pak nabídl pár historek z vývoje hry.

Datum vydání Watch Dogs: Legion je naplánováno na 29. října. Hra míří na platformy PC, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Zdroj: Ubisoft

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922459
Siebenburgen napsal 8. 10. 2020 v 22.51

Ocelotr NN: Ty si naprosto průměrný, ne-li podprůměrný nebudu psát co.
Jestli brečíš, že Kojima nevydává hry každý druhý rok, budeš asi brečet i nadále.
Ale zvláštní toto číst od člověka, který v jednom z příspěvku tvrdil, že hrál poslední díl ze série AC Brotherhood. To si chlapče těch dílů vynechal opravdu dost.
Pro tebe je Death Stranding asi velice dobrá věcička, pro mne je to naprostá, jak píšeš píčovina. Dělat PPL, raději si ten balík nechám přivést...
Koukáš na hratelnost, to je to jediné co ty hodnotíš.. Death Stranding má dobrý příběhový děj, jinak je to sračka.
Ty hodnotíš hry, které si nehrál, musím ZDŮRAZNIT pomalu deset let jen z toho jaká je hratelnost, která se právě změnila. Nekoukáš tam jistě na příběh, spíše bych řekl, že zkoukneš první videa, která vyjdou ven a hned máš jasno.
Až si některou z novějších her zahraješ, dej vědět... Jinak není o čem se bavit...
40 let (hraní) . .. prosím tě .. . :D

+ teda ještě, když jsi takový machr na sérii AC. Napiš mi pár rozdílů mezi Syndicate a Valhalla, protože to vypadá, že už si nejnovější díl hrál, možná, že už dokonce dohrál.

Já jsem obrovský fanoušek série AC a jsem schopen si pokecat o hrách/hře, co je na ní dobře provedeno, naopak, co posrali apod... Ale s člověkem, který má tu sérii dejme tomu rád, nebo, který nevynechá jediný díl a je schopen na rozdíl od tebe v klidu a s respektem si promluvit, vyměnit si názory, pořád platí respektování toho druhého..

Ty tu jen kecáš slova do prázdna... Takové lidi mám opravdu nejraději. Posledních cca 7 dílů nehráli ale chytří jsou jako naši politici. Ještě, že tam nejsi, musel by se opakovat rok 1963...

Editováno: 8. 10. 2020 v 23.02

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 8. 10. 2020 v 12.30

To vypadá pěkně průměrně. Už jste někdy viděli po městě běhat chlápka ve dne v kapuci, co se schovává za bednama a harampádim a považuje to za stealth ? Z pohledu kolejmdoucího to musí působit pěkně směšně.

Ne JÁ VIM, že to působí směšně, protože přesně tohle jsem zkoušel, běhal jsem po městě a schovával se za bednama a dělal ve 40ti letech SOLID SNAKEA. A spousta lidí se tomu smálo, jelikož když chce bejt někdo nenápadnej NEBĚHÁ PO MĚSTĚ KRČÍC SE ZA BEDNAMA. a pak střílí do lidí "barvicí pistolí" ?

Nenávidim UBISOFT za jejich neoriginalitu, za jejich COPY/PASTE, za to jak jsou jejich hry UBERTRAPNÝ a jak to ovce kupujou. VALHALLLLLÁÁAA, UBERTRAPÁRNA. Bylo nutno to říct, páč jsem nasranej a internet a UBISOFT jsou oblíbený cíle jak vybít svůj vztek.

Proč každej debil má v tý hře na ksichtě kokotskou masku. Mikrotransakce za píčoviny ?

HATE bude smazán za 3 2 1 teď.

Editováno: 8. 10. 2020 v 12.34

Nahlásit nevhodný obsah