Druhá sezóna Fall Guys má již přesné datum

3. říjen 2020 14:10 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Přestože Fall Guys od momentu prvotního úspěchu i nadále pokračují v přilákávání nových hráčů, nelze popřít, že uplynulý čas popularitu titulu přece jen mírně utlumil. Aby tento nelehký souboj s časem studio Mediatonic alespoň částečně zvrátilo, rozhodli se jeho zástupci podělit o datum druhé chystané sezóny. 

Středověká tématika, jež spolu s druhou sezónou do hry zamíří byla poprvé představena v rámci letošního Gamescomu, respektive ceremoniální akci Opening Night Live, jež mu v říjnu předcházela. Již tehdy jsme se tak prostřednictvím traileru dozvěděli, že hra se v druhé sezóně rozšíří o čtveřici středověkem inspirovaných map nebo také množství skinů, čítající podobizny rytířů, draků či čarodějů.

Jak již výše uvedený Tweet napovídá, svého středověkého dobrodružství se dočkáme už 8. října. Než však tento osudný čas nadejde, připravili si vývojáři ještě jednu specialitu, a sice časově omezenou akci, během níž mohou stávající hráči obdržet dvojnásobný počet Fame bodů k odemčení dalších odměn.

Zdroj: VideoGamesChronicle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!