Division 2 brzy nabídne nový PvE režim

11. září 2020 12:10 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Ubisoft se pomalu začíná soustředit na nové značky, to ale neznamená, že by staří známí neměli co říct. O slovo se přihlásili také vývojáři The Division 2, od nichž se brzy dočkáme čerstvého obsahu. Krom nových možností ohledně úpravy postavy a dalších drobných detailů přinese třetí sezóna i zbrusu nový PvE režim.

The Summit postaví agenty před těžký úkol. Musí se pokusit projít stopatrovým věžákem a vypořádat se s gaunery, jimž nečekaná návštěva nedělá žádnou radost. Nový režim dle autorů prověří zkušenosti s bojem v uzavřených prostorech, má zároveň velký potenciál k opětovnému hraní.

Do budovy autoři nacpali příslušníky všech frakcí, které se ve hře doposud objevily. Průchod by měl představovat výzvu nehledě na zvolenou obtížnost. V případě nezdaru je nejlepší zkusit štěstí ještě jednou. Pevná vůle a neústupnost jsou při zdolávání mrakodrapu těmi nejsilnějšími zbraněmi.

Režim se zpřístupní všem odvážlivcům, pokud splní dvě podmínky. Tou první je dokončená kampaň Warlords of New York, druhou pak dosažení čtyřicáté úrovně. Na doplnění restů máte čas do 22. září. Právě tehdy se totiž The Summit zpřístupní.

Přišlo také oznámení, že bude hra přístupná i na konzolích příští generace. Půjde ale pouze o zpětnou kompatibilitu, nedá se tedy očekávat, že by se hráči next-gen verze dočkali nějaké speciální péče.

Zdroj: Wccftech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!