Nový trik v NHL 21 je opravdu obtížný

1. září 2020 11:11 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

V posledních dnech se rozběhla uzavřená betaverze připravovaného ročníku virtuálního hokeje NHL 21. A řada hráčů se pochopitelně pustila do trénování nového efektního triku, kterým je pohyb obecně nazývaný Michigan. Zatím se ale zdá, že autoři jeho obtížnost spíše přehnali.

Pohyb, kterým hráč nabere zpoza brány puk na holi a dopraví ji švihem do sítě, na konci loňského roku opět zpopularizoval ruský křídelní útočník Andrej Svečnikov v dresu Caroliny. EA Sports se parádičku rozhodli přidat i do letošního ročníku videoherního hokeje, hráči se ale oprávněně obávali, že by mohlo jít o příliš silnou záležitost, která bude téměř jistým gólem.

Zatím je pravdou opak. YouTuber Nasher, který se NHL dlouhodobě věnuje, na Twitteru poznamenal, že má za sebou více než 500 pokusů a stále se mu gól tím způsobem vsítit nepodařilo. Dokonce si kvůli tomu vytvořil speciálně talentovaného hokejistu s buildem, který má podobné pohyby usnadňovat. Nasher tak spekuluje nad tím, že je zatím pohyb spíše zabugovaný. Autoři nicméně předem potvrdili, že konkrétně na obtížnost a procentuální úspěšnost pohybu se v technickém testu zaměří, do finální hry se tedy může leccos změnit.

Na druhou stranu, jeden z komentujících Nasherovi kontruje tvrzením, že se mu povedlo všech 6 pokusů o trik. Pravděpodobně jde ale o trolla.

Betaverze hry přímo zakazuje uživatelům pořizovat obrazový záznam, videí přímo ze hry se tedy zatím nedočkáme. NHL 21 vychází na Xbox One a PlayStation 4 16. října. 

Zdroj: Gamespot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869592
tomas.hluchnik napsal 1. 9. 2020 v 14.43

No on je to takový kolorit nadávat na NHL, ale většina z vas to hrála naposledy jeste na pc. Třeba posledni NHL se hodně změnilo a zlepšilo a třeba oproti takové fife, kde se posledních 5 let starají jen o fut, tak NHL fakt udělalo kroky kupředu jak v hratelnosti, tak i v režimu kariéry.

Co se týče toho triku, tak je mi jasné, že bude stačit tyden a ti největší blázni to tam v onlinu budou sypat po desítkách na zápas. Toto je i ten důvod, proc nehraju ani ten fut. Kdyz si hraje fifu průměrný clovek proti počítači, tak to jaks taks vypadá jako reálný fotbal. Ale kdyz proti sobě hrajou dva mistři, tak to fotbal absolutne nepřipomíná. Na tomto by meli kluci z ea zapracovat (pokud je vůbec zájem toto měnit)

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 1. 9. 2020 v 14.30

Je to EA.
Trik bude buď dílem náhodys anebo SUPEREASY. Oni to zkrátka nedokážou vybalancovat tak, jako ....... a to je nápad. Ať si na vybalancování obtížnosti triku, pozvou někoho z CAPCOMu nebo FROM software, což jsou sice zcela jiné žánry, ale oni dobře ví, co dělá v STREET FIGHTER nebo DARK SOULS mistra v jednotlivých tricích. Všechny dokáže zvládnout časem každý, ale vždy v tom hraje roli časování a skill a i mistr se může vždy utnout. Bojím se toho, že bude-li se pokoušet něco podobného do hry zapasovat EA, bude z toho do dvou měsíců exploit, kterým bude dávat góly každý.

Editováno: 1. 09. 2020 v 14.32

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 1. 9. 2020 v 12.30

Co to je za tak obtížný úkol???poznat rozdíl od ročníku 2009????...jj,supertěžký majstrštyk:-D:-D

Nahlásit nevhodný obsah