Betu Avengers zkusilo přes 6 milionů hráčů

31. srpen 2020 11:45 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Se všemi možnostmi hru předběžně vyzkoušet úspěšně za námi a méně než týdnem do vydání plné verze se zástupci vydavatelské domu Square Enix rozhodli podělit o statistiky z beta testování Marvel's Avengers.

Tím nejzásadnějším a pravděpodobně i nejzajímavějším údajem je pochopitelně celkový počet hráčů. Ten, jak už titulek napovídá, dokázal napříč všemi proběhnuvšími betami předčít úctyhodnou hranici 6 milionů unikátních hráčů, a to během více než 27 milionů kolektivně odehraných hodin. Jako bonus k tomuto údaji poslouží rovněž i zmínka, že bezmála 3 miliony z těchto hodin pro sebe uzmula doba, kterou hráči strávili v ocelové kůži Iron Mana.

V návaznosti na poslední zmíněnou informaci lze též dodat, že hráči za dobu strávenou ve hře rozhodně nikterak nelelkovali, neboť během ní dokázali nashromáždit více než 175 000 kusů legendárního vybavení a porazit více než 300 milionů protivníků. Zdali se však i finální hře podaří probudit obdobnou vlnu zájmu a získat pozornost hráčů, to se dozvíme až v nadcházejících dnech.

Marvel's Avengers vychází 4. září na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Zdroj: GamesRadar

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921036
barth731 napsal 31. 8. 2020 v 15.31

Hru mám přeobjednanou, ale nemam ze hry zrovna nejlepší pocit, otázka je jestli by hra byla stejně cool hrát místo postav avengers za jiné neznámé pajduláky to by asi takový humbuk kolem hry rozhodne nebyl a hra by jen upadla v zapomeni že. Myslím že by se to dalo zvládnout daleko lepe pravě když jde o slavný avengers.Za mě taková bezduchá mlátička pro 8+ děti nic co by vyčnívalo schválně porovnejte hru se Spidermanem na Playstationu rozdíl o několik tříd at už grafikou ,hratelností tak hlavně příběhem na první pohled.Dcera hraje treba Lego Avengers a hratelnosti a napaditosti je tedy daleko zajimavější alespon si to na nic nehraje a drzi se vduchu sranda komedie, tohle se neda brat ani jako temné navážno příběh(něco jako Batman) ani jako odlehčená verze jako to Lego.

Editováno: 31. 08. 2020 v 16.49

Nahlásit nevhodný obsah