DLC Doom Eternal bude standalone rozšířením

30. srpen 2020 13:55 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (2)

Akce Opening Night Live přinesla v rámci čtvrtečního vysílání další pohled na podobu prvního DLC pro Doom Eternal s názvem The Ancient Gods, Part One. V návaznosti na interview s výkonným producentem Martym Strattonem přispěchal poté server PCGamesN s oznámením, že chystané rozšíření nebude ke svému spuštění vyžadovat základní hru.

Marty Stratton uvádí, že hlavním důvodem k tomuto rozhodnutí byl především záměr zpřístupnit nový obsah co možná nejširšímu publiku hráčů. V návaznosti na nové oznámení došlo ústy game directora Huga Martina rovněž na upřesnění, že rozsah nového obsahu má přesahovat standard, který si s pojmem DLC běžně spojujeme. Obě kapitoly posléze připodobňuje k dvoudílnému filmu, který má být ve své finální podobě stejně grandiózní a velkolepý jako původní hra.

První část dvoudílné série DLC The Ancient Gods dorazí již 20. října letošního roku. Co se druhé kapitoly týče, ta by vzhledem ke svému začlenění v Year One Passu měla dorazit nejpozději koncem března příštího roku.

Zdroj: PCGamesN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921825
KnedlikCZ napsal 31. 8. 2020 v 21.51

Terepin: Jo datadisk na tenhle pojem už se dnes zapomnělo

Nahlásit nevhodný obsah

20846175
Terepin napsal 31. 8. 2020 v 14.42

"V návaznosti na nové oznámení došlo ústy game directora Huga Martina rovněž na upřesnění, že rozsah nového obsahu má přesahovat standard, který si s pojmem DLC běžně spojujeme."

Pretože je to datadisk, nie DLC.

Nahlásit nevhodný obsah