Další PS5 event má údajně nastat v září

30. srpen 2020 14:55 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (2)

Známý insider Dusk Golem, též vystupující pod přezdívkou AestheticGamer, se podělil o novou zprávu v souvislosti s PlayStationem 5. Ve svém příspěvku na Twitteru uvádí, že další akce Sony má být uskutečněna již v polovině září.

Vzhledem k blížícímu se termínu vydání PS5, a tedy i nutnosti včasného oznámení data vydání, lze předpokládat, že realizace dalšího PS5 eventu je spíše blíže než dále. Blízkému termínu uspořádání akce by koneckonců nasvědčovaly i dřívější spekulace, že obě nové konzole dorazí v průběhu listopadu. Z nedávné doby lze rovněž vzpomenout na

Nad rámec velkého oznámení okolo PS5 dále Dusk Golem informoval o některých zajímavých detailech z připravovaných titulů. Dozvídáme se tak třeba informaci, že vývoj remaku Resident Evil 4 údajně provází blíže neupřesněné problémy nebo také zprávu, že spekulovaný Silent Hill je i nadále ve vývoji.

Dusk Golem dse dále podělil o informaci, že horizont následujících dvou týdnů přinese nové oznámení v souvislosti se značkou Shenmue, přičemž dodává, že se nejedná o odhalení regulérního čtvrtého dílu. Obsáhlé sdělení nakonec uzavírá zmínkou o Monster Hunter Switch, který má být údajně poháněn technologií RE Engine.

Zdroj: GamingBolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908987
Gerri napsal 31. 8. 2020 v 11.19

barth731: ja si teda taky myslim, ze to absolutne nezvladaji. Ma se prodavat za 3 mesice a prakticky nikdo nic nevi. Bud maji problem s vyrobou nebo pr

Nahlásit nevhodný obsah

20921036
barth731 napsal 30. 8. 2020 v 15.52

Dá se říct že jestli bylo za úkol managerů ze sony nasra... široké publikum příznivců playstation tak úkol splníli na výbornou, neprezentovat novou konzoli ani na největší předváděčce jako je Gamescom to už je opravdu nejvyšší level deb.... a věřím že ani ted v září nic nového neřeknou, podle mě bud už ted vědí že se to nezvládne a odloží to at už kůli posr... Americe ne covidu nebo naposlední chvíli oznámí že do prodeje jde zatím jen pár kusů přez jejich Playstation prodejny.Za mě v pohodě her mám ještě na dohrání že nevím co dřív začít a dotoho přijde další Mafie apod... takže jestli to má vypadat jak do ted to at se radši na to letos vyse... to si nová konzole od sony takhle odfláknuté představení opravdu nezaslouží.

Nahlásit nevhodný obsah