Red Dead Online se potýká s řadou bugů

12. srpen 2020 09:52 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Online složka westernové akce Red Dead Redemption 2 sice měla navázat na kolosální úspěch jeho předchůdce GTA Online, autorům ze studia Rockstar se v tomto ohledu ale příliš nedaří. Poslední patch 1.21 naopak rozbil hru natolik, že hráčům nezbývá než přikročit k ironickému humoru.

Web Kotaku sesbíral poměrně úsměvný balíček příspěvků ze sociálních sítí, které dokazují, že se ve virtuálních Spojených státech dějí velmi zajímavé věci. Z mapy totiž zmizela většina NPC i zvířat, naopak se všude začal objevovat záhadný plešatý muž, z nebe prší aligátoři, koně popírají fyzikální zákony a podobně.

Studio dokonce přímo upozorňuje hráče na možné problémy s novou aktualizací a slibuje brzkou nápravu. Do té doby doporučujeme dávat pozor na létající kočáry a padající plazy.

Zdroj: Kotaku

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925422
Nikdykde napsal 12. 8. 2020 v 10.31

Původně jsem si myslel, když jsem ptokával prázdné kočáry, že je to nějaký haloweenský event. Jenže není.

Navíc ona to není sranda, existuje častá chyba na straně serveru R*, která vás vykopne ze hry. Že mi to maže klobouky už jsem si nějak zvyknul, ale že vám to smázne event, přeruší (a zruší) mise, který ale se pak objeví zašedlé a nelze je znovu opakovat, a že dokonce jsou chyby s inventářem, to už taková sranda není.
Během celého totho bordelu samozřejmě běží i bonusové akce a eventy, které jsou ale v tomto stavu těžko realizovatelné a pro mnohé jsou tak jejich speciální odměny nedosažitelné.
Navíc potřebujete i odměny z denních a jiných výzev, aby jste měli zlaté cihličky, za které si kupujete i ty role play zaměstnání.

Je ale vtipné, jak vesele a kamarádsky o tom referujou novináři, protože kdyby se něco takovýho objevilo u jistý jiný hry od Bethesdy, tak bude zuřivostí poprskaný text i monitor a bude to znít jak norimberský projev. Ovšem můžu vám říct, že taková míra chyb a vad nemá obdoby nikde, ani ta hra od Bethesdy nikdy nebyla na tom dlouhodobě takhle špatně. A nejsou to chyby, co by tam byly den, to jsou prostě celý týdny a podpora se tváří, že se nic neděje.

A u PC verze připočtěte neřešený čítery.

Nahlásit nevhodný obsah