Spencer: Craig je nový maskot Xboxu

3. srpen 2020 12:11 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Stream Xbox Games Showcase, potažmo první gameplay záběry z připravovaného Halo Infinite, nepřinesl jen rozčarování z nepříliš ohromující grafické stránky hry. Komunitu fanoušků Halo a hráčů obecně obohatil o internetový mem se strnulým obličejem jednoho z příslušníků nepřátelské rasy Brutes.

Komunita bezejmenného nepřítele pojmenovala Craig a okamžitě se z něj stal světový fenomén. To samozřejmě neušlo muži, který v současnosti buduje image značky Xbox, Phil Spencer v odpovědi na dotaz jednoho z fanoušků uvedl, že je Craig “novým maskotem Xboxu”.

Legendárního Master Chiefa s desítkami let bojových i komerčních úspěchů tak z pomyslného trůnu sesadila vrásčitá, nosatá brambora.

Jedná se samozřejmě o nadsázku. Spencer ale dokazuje, že má smysl pro humor a lze očekávat, že se mem promítne i do hry samotné. Byli bychom velmi překvapeni, kdyby autoři ze studia 343 Industries nepřipravili nějaký související easter egg.

Zdroj: Gamespot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 4. 8. 2020 v 17.22

Upřímně ... Halo není hrou co by mne nějak překvapila a snad na Xbox nalákala . Je mimo můj zájem , zato Forza když se zbaví fesťákových manýrů Motorstormu může být tím tahounem

Editováno: 4. 08. 2020 v 17.22

Nahlásit nevhodný obsah