Halo zřejmě nabídne F2P multiplayer

31. červenec 2020 11:41 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Irský prodejce hraček Smyths Toys možná omylem potvrdil, že připravovaná sci-fi střílečka Halo Infinite nabídne možnost free-to-play hry pro více hráčů. V popisu produktu to zmiňuje vedle podpory 120 snímků za sekundu a velmi krátkých načítacích obrazovek na Xbox Series X.

Taková varianta přitom zní poměrně pravděpodobně. Podobný krok by totiž perfektně seděl do plánů Microsoftu, který chce z Halo Infinite udělat spíše platformu připravenou na vydávání dalšího obsahu, než klasické pokračování. Informaci dále potvrdilo několik insiderů v čele s notoricky známým zdrojem Klobrille. Obrázek od té doby pochopitelně z webu Smyths zmizel, redaktor serveru IGN jej ale stihl zvěčnit.

Ten navíc tvrdí, že zmíněných 120 FPS je cílem menších multiplayerových režimů Arena, přičemž klasická kampaň poběží v 60 snímcích za sekundu. Multiplayer má dále obsahovat formy Battle Passu a nové možnosti customizace.

Bezplatný multiplayer by mohl ke značce Halo přilákat další hráče. Navíc jde o velmi logický krok v době, kdy se free-to-play battle royale tituly perou o každého zájemce.

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!