FIFA 21 ukázala první trailer

24. červenec 2020 09:52 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Mládí vpřed, řekli si zřejmě funkcionáři EA. A výsledkem je velmi omlazený ansámbl tváří FIFA 21. První, odhalující trailer ukazuje, že letos bude v kurzu především trio Mbappé, Haaland a Félix, patřící mezi nejtalentovanější fotbalisty světa. Samotný trailer ale moc fotbalu neukázal.

Funky záběry se odkazují především na talent a životní styly jednotlivých fotbalistů, které mírně vyvažuje veterán Eric Cantona.

Z traileru tak lze vyčíst maximálně to, že se vrací režim Volta nebo že se velmi detailního zpracování dočkají kluby Paris Saint Germain, Borussia Dortmund a Atlético Madrid.

FIFA 21 vychází 9. října na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Switch. Později dorazí ve vylepšené verzi i na PlayStation 5 a Xbox Series X.

Zdroj: EA Sports

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922459
Siebenburgen napsal 25. 7. 2020 v 02.02

Mbappé jako hlavní tvář se mi líbí. 21 let, talentu na rozdávání. Pokud se z něho nestane debil jako z Neymara po přestupu do Barcy a po té do PSG, určitě se může zapsat do historie velikých hvězd fotbalu.
Trailer byl na mě až moc takový cool, spíše dětinský. Stačí tyto hráče sledovat na sociálních sítí a víte vše. Jasně, je to propagace pro nadcházející ročník FIFA...
Obal krabicovky je otřesný, pokud takto bude opravdu vypadat ve finální podobě.
To si raději přelepím ten obal svými kolážemi Schwarzeneggera a výsledek bude stejný, akorát obsah jiný...

Nahlásit nevhodný obsah