Halo Infinite odhalilo svůj boxart

23. červenec 2020 10:08 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Už jen pár hodin nás dělí od startu napjatě očekávaného streamu Xbox Games Showcase. Ten má v prvé řadě přinést podrobnější představení pokračování sci-fi ságy Halo s podtitulem Infinite, a autoři fanoušky vnadí i nově zveřejněným boxartem.

Ten ukazuje legendárního Master Chiefa na povrchu jednoho z poničených (nebo rekonstruovaných) prstenců Halo. Na pozadí lze vidět jak tradiční forerunnerské stavby, tak dříve odhalené prostředí a architektonické prvky. Nejdůležitější je ale ten fakt, že se ve vizoru Master Chiefovy helmy odráží zatím nespecifikovaný jedinec rasy Jiralhanae (brutes), což dále potvrzuje spekulace o návratu jedné z nejoblíbenějších nepřátelských ras. Už déle se hovoří o tom, že se proti nám vedle Cortaniných Created postaví i modernizovaná verze frakce Banished.

Halo Infinite vyvíjí studio 343 Industries, míří jako launchový titul na Xbox Series X, vyjde ale i na PC a Xbox One. Má představovat malý reboot téměř dvacetileté série, čekáme tak například ještě větší odklon k otevřenému prostředí. Zároveň by se však mohly vrátit některé prvky původní trilogie, především milovaní parazité Flood.

Samotný art v mnohém připomíná první díl s podtitulem Combat Evolved a všímají si toho i uživatelé sociálních sítí.

Zdroj: VGC

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 23. 7. 2020 v 16.13

Panebože ten design koskatýho brnění MJOLNIR tak strašně zestárl. Tenkrát bylo tak designovaný kvůli malému počtu polygonů, ale dnes by to mělo být něco ve stylu pilotů v PACIFIC RIM, nebo to měli nechat designovat YOJI SHINKAWU (MECHANICAL DESIGNER), tohle je středověk. Jako jakou funkci maj ty německý válečný kříže na ramenou ? To je jako stealth F-117 nebo co ?

MASTERCHIEF designově zestárl a to nemusel ani ukázat ksicht.

P.S. FLOOD jsem nenáviděl. Protože FLOOD je BORDEL, zatímco nepřátele před ním vyžadovali taktiku FLOOD vás žene dopředu a taktika neni. Utíkej. Jestli si dobře pamatuju HALO3, znovu to hrát nebudu.

Editováno: 23. 07. 2020 v 16.16

Nahlásit nevhodný obsah

20925186
Strejda Demon napsal 23. 7. 2020 v 10.38

Nádhera)) tak dneska v 18:00. Kupuju pizzu a po streamu jdu do rána mačkat MCC

Nahlásit nevhodný obsah