The Crew 2 dostává velký letní update

8. červenec 2020 10:40 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Závodní open-world od Ubisoftu The Crew 2 sice vyšel již před dvěma roky, autoři jej však stále zásobují novým obsahem. Dnes by měl vyjít další velký balíček obsahu s názvem Summer in Hollywood, a aktivní i navrátivší hráči se mají na co těšit. Nabídne totiž nové závody, auta, ale i události se speciálními efekty.

Silnice Spojených států bude postupně brázdit 24 nových vozidel, mimo jiné se projedeme v Porsche 911 Carrera 4S, Koenigseggu One:1, Volkswagenu Beetle, Chevroletu Camaro ZL1 Rift, DeLoreanu DMC nebo Ducati draXter. Rozšíří se i nabídka doplňků, a to o nové efekty nitra, barvy neonů, zatmívání skel, klaksonů, kouřů či pneumatik.

Vedle standardní nabídky nových online událostí Summit nás lákají především exkluzivní “mood” závody. Ty nabídnou černobílé honičky v ikonickém Mustangu Boss nebo závody zastřené tmavomodrým sci-fi filtrem s všudypřítomnými neony.

Zároveň aktualizace řeší spoustů existujících bugů a balančních nedostatků. Vychází na všech platformách a můžeme se připravit na stahování zhruba 23 gigabajtů dat. Kompletní patchnotes naleznete zde.

Zdroj: Gamespot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872214
Malekith napsal 8. 7. 2020 v 12.37

Už jsem si říkal že tam je nová 911 Turbo S a zase nic :D

Nahlásit nevhodný obsah