Zítra dostane Modern Warfare další patch

27. duben 2020 15:06 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Multiplayerová střílečka Call of Duty: Modern Warfare zítra dostane další bohatou aktualizaci. Hráči si na svých pevných discích musí připravit dalších 15 gigabajtů volného místa, zatím ale nevíme, co konkrétně je zaplní. Jisti si můžeme být jen záplatami známých bugů.

Kompletní instalace hry na konzoli PlayStation 4 se tím (alespoň dle snímku editora webu Eurogamer) přiblíží k magickým 200 GB, což už majitelům původní verze PlayStationu 4 bez rozšíření disku může přidávat vrásky na čele. Bez něj si navíc nezahrajete ani singleplayerovou kampaň, na konzolích bude nutné po instalaci vstoupit do jednoho z herních režimů, stáhnout Data Pack a natvrdo restartovat hru. Alespoň na to upozorňuje studio Infinity Ward na svém komunitním webu.

Od včerejška by také měly fungovat avizované změny v systému boje proti cheatům. Konkrétně by hráčům, kteří cheatery nahlašují, měla přicházet zpětná odezva od administrátorů. Také se vrací playlist Shoot the Ship ve variantě 24/7 v mixu s režimy Cranked a Grind a novinkou budou obsidiánové kamufláže.

 

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!