Insider přináší další detaily o Elden Ring

31. leden 2020 07:50 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Elden Ring byl na loňské E3 představen prostřednictvím nablýskaného traileru, který zvedl ze židle snad každého fanouška tvorby studia FromSoftware, od té doby jsme se ale o hře nedozvěděli prakticky nic dalšího. Musíme si tedy opět vystačit s nepotvrzenými informacemi.

Insider s přezdívkou Omni už v minulosti prokázal, že se na něj dá spolehnout. Ve studiu má zřejmě své vlastní zdroje. Nyní přináší hned několik zajímavých detailů, s jejichž pomocí si můžeme o hře udělat alespoň nějaký obrázek. Začněme samotným světem, v němž se novinka odehrává. Krajina by měla být údajně inspirována Skotskem. Hra zapadá do kategorie open-world, Omni nicméně dodává, že by se spíše hodil výraz „open-field”. Vzhledem k měřítku by se totiž dala připodobnit k Shadow of the Colossus. Zároveň ale nabídne také menší lokace, variabilita by měla být na vysoké úrovni.

Elden Ring bude také spoléhat na dynamiku jednotlivých prvků. V této souvislosti mluví o systému počasí, střídání dne a noci nebo pohybu nepřátelských jednotek. Těch by mělo být v jednotlivých úrovních požehnaně. Omni slibuje také pokročilou úroveň umělé inteligence nepřátel, od nichž lze čekat propracovanou taktiku boje.

Dále potvrdil přítomnost multiplayeru, jeho samotného ale nezajímá, takže detailům nevěnoval pozornost. Závěrem dodal, že je hra ještě hodně daleko od svého dokončení, jednotlivé mechanismy se navíc poměrně často mění. I proto nyní neprozradí více.

Nezbývá než vyčkat na Taipei Game Show, která se koná od 6. do 9. února. Na akci se totiž chystá také Sony, s sebou hodlá přivézt několik titulů, mezi nimiž by měl být také Elden Ring. Podle dostupných informací nicméně nebude možné hru vyzkoušet, půjde tedy zřejmě o nějakou formu ukázky. Dojde snad na gameplay záběry?

Zdroj: Wccftech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20846931
Lynch napsal 31. 1. 2020 v 19.54

Opět to zní dobře. Ale chtělo by to už nějaké gameplay záběry. Tak snad se brzo dočkám.

Editováno: 31. 01. 2020 v 19.54

Nahlásit nevhodný obsah