Bad Blood je majitelům Dying Light zdarma

28. leden 2020 15:32 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (0)

Myslíte si, že fenomén battle royale opadl? Pravdou je, že už vážně nepíšeme o kvantech nových her stejného žánru. Ty nejkvalitnější se drží, ty méně kvalitní bojují o zbylé hráče, kterým ty nejkvalitnější z nějakého důvodu nesedí, nebo nestačí. Jednou z těch méně úspěšných her je i Dying Light: Bad Blood.

O Bad Blood jsme poměrně dlouho neslyšeli, i to svědčí o popularitě titulu. Jenže vývojáři věří, že mix soubojů proti hráčům se zástupy zombie má svou kvalitu, a tak nad ním nelámou hůl, ale snaží se jej dostat mezi co největší počet hráčů. Proto dostanou Dying Light: Bad Blood všichni, kdo má i hru, z níž battle royale vychází – totiž první Dying Light.

Bad Blood proti sobě postaví 12 hráčů, přežít by měl jen jeden. Jednak proti sobě jde tucet reálných lidí, ale zároveň jim jdou po krku i nemrtví. Jestliže si bude dvanáctka bodat nůž do zad, nebo jestli se nakonec někteří proti společnému nepříteli spojí, je už jen na nich. Kromě toho základního – přežití – zároveň musí hráči neustále hledat novou výbavu a zbraně, a zároveň ničit líhně zombie, aby levelovali.

Jestliže si chcete nárokovat hru, která vyšla už na konci roku 2018, můžete zamířit na tuto stránku. Bad Blood je ale dostupný jen na PC, svůj Steam klíč ale obdržíte i ve chvíli, pokud prokážete, že máte Dying Light i na Xboxu One a PlayStationu 4. Přihlásit se o něj můžete pod tímto odkazem.

Zdroj: Techland

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!