Hodinky za 20 dolarů ukáží k/d v CoD: MW

16. prosinec 2019 20:25 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Může se to zdát neuvěřitelné, ale nejnovější pokračování série Call of Duty s podtitulem Modern Warfare v některých multiplayerových režimech neukazuje počet úmrtí během zápasu. Konkrétně chybí například v klasickém Deathmatchi, kde jsou smrti poměrně důležitou statistikou. Napravit by to měl nový doplněk hráčského vybavení, který však vyjde na 20 reálných dolarů.

Legendární hodinky s názvem Time to Die umožní nositeli průběžně kontrolovat stav zabití a smrtí. Jsou ale součástí balíčku Mother Russia, který vyjde na 20 dolarů (v přepočtu zhruba 450 českých korun). Bez nich si, jako doposud, musí hráči počkat na konečné výsledky kola.

Celá situace je samozřejmě prazvláštní, počet úmrtí je jednou z klíčových statistik multiplayerových fps. Activision je zřejmě vyřadil ze hry ve snaze omezit šikanu hráčů, kterým se nedaří úplně ideálně, počítadla skóre vůbec neobsahují další multiplayerové hry vydavatele (Overwatch a Heroes of the Storm studia Blizzard). U Team Deathmatche je ale k/d natolik klíčový ukazatel, že se zpoplatněná brána k jeho odemknutí zdá mírně nefér.Zdroj: Polygon

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877659
casstoner27 napsal 17. 12. 2019 v 09.22

No zas na druhou stranu předtím, než se ty hodinky objevily, tak to 2 měsíce nikoho nezajímalo, že tam během hry K/D není. Lidi to kvůli tomu rozhodně hrát nepřestali, takže to asi takový problém není. A to, že si to někteří mohou koupit, tak ať si to koupí. Neříkám hnedka, že je to fajn, že se prodávají takové věci v balíčcích, ale prodávají se skiny x let, na to už jsme si také zvykli. Tohle není věc, která by někoho zvýhodnila. Počet zabití to ukazuje, pokud nejste nalití, tak si alespoň přibližný počet svých úmrtí taky dokážete zapamatovat....takže sorry, ale pro mě to není něco, z čeho by se musely dělat články.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 16. 12. 2019 v 21.37

Proste levarna, co k tomu dodat. Jestli nechtej, aby nekdo nekoho sikanoval za k/d tak to meli ze hry vymazat a nikomu nedat k dispozici. Jestli jim k/d ve hre nevadi, meli to dat vsem zadarmo. Takhle akorat ukazujou ze jim je naka sikana u zadku a ze chtej proste jenom prachy.

Editováno: 16. 12. 2019 v 21.38

Nahlásit nevhodný obsah