Nejnovějšímu NFS se u hráčů daří

20. listopad 2019 16:48 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

Need For Speed Heat se hned při vydání musel potýkat s nedůvěrou fanoušků, za kterou z části mohla nepřesvědčivá marketingová kampaň ze strany vydavatele Electronic Arts, ale hlavně dědictví předchozích dílů, které vyšly na této generaci konzolí. Nyní se ukázalo, že slušné známky v recenzích se odrazily v pozitivní reakci hráčů samotných.

Nejnovější přídavek do této letité série zaznamenal hned ve svém prvním týdnu slušný úspěch. Jak se totiž pochlubilo Ghost Games, jenž za titulem stojí, právě Heat se stal dílem, který si v tomto obdobím vyzkoušelo nejvíce hráčů za posledních šest let. Do tohoto výčtu můžeme zařadit mezigenerační Rivals, na noční závodění zaměřený reboot z roku 2015 a konečně otravnými lootboxy prošpikovaný Payback. Z tohoto seznamu tak Heat opravdu vycházejí nejlíp, i když fanoušci série mohou na nejlepší roky stále jen vzpomínat.

K tomuto úspěchu určitě pomohla i skutečnost, že předplatitelské služby od EA jsou dnes daleko rozšířenější než při vydání předchozích her, tudíž si nejnovější počin vyzkoušela zdarma celá řada hráčů. Tak či tak, švédský tým je tak evidentně na správné cestě, což potvrzuje i recenze od Davida.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925122
Maklan napsal 21. 11. 2019 v 11.42

Taky mě to navnadilo a možná už o vánocích něco odjedu, k tomu vydali i solidní StarWars a přes Origin access za 15 ecek je to super nabídka.

Nahlásit nevhodný obsah