Schreier poukazuje na změny v Ubisoftu

1. listopad 2019 09:57 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (8)

Nespokojenost s Ghost Recon: Breakpoint a nižší dosah bratříčka The Division 2 zřejmě mají na svědomí rozhodnutí odložit chystané novinky od Ubisoftu. Zdá se však, že se ve společnosti zároveň odehrávají velmi zásadní změny. Alespoň tedy podle slov Jasona Schreiera.

V poslední epizodě podcastu Kotaku Splitscreen se novinář rozpovídal o dění za oponou. Na základě jeho slov to vypadá, že se Ubisoft chystá celkově změnit přístup k tvorbě her. „Rozhovory naznačují, že se Ubisoft chystá zásadně změnit svou mentalitu. Nyní záleží především na tom, aby byly návrhy na nové tituly unikátní, aby měly nějaký jedinečný aspekt,” prohlásil Shreier načež dodal, že společností nyní zmítá bláznivá atmosféra.

Watch Dogs: Legion se zřejmě už nijak zásadně nezmění, třetí díl by však i tak mohl splnit podmínku jedinečnosti. Možnost lanařit do svých řad NPC postavy vypadá skutečně slibně. Odklad si autoři pochvalují, více času využijí k zajištění odpovídající kvalitativní úrovně. Ubisoft patrně nechce, aby se opakoval scénář s nedodělaným Ghost Recon: Breakpoint. K němu se však neobrací zády, problémy se vývojáři budou snažit opravit v chystaných updatech.

Zda se v budoucích projektech skutečně projeví nová filozofie, nebo práce vývojářů sklouzne zpět do zajetých kolejí, to ukáže až čas.

Zdroj: Gaming Bolt, Kotaku

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 1. 11. 2019 v 22.11

Haleluja. Ale ze jim to trvalo prijit na to, ze hra musi byt jedinecna a dodelana.

Editováno: 1. 11. 2019 v 22.11

Nahlásit nevhodný obsah

20925422
Nikdykde napsal 1. 11. 2019 v 21.52

To jsou perfektní zprávy.

Bál jsem se, že potom co Divize 2 se pakovně dostává do top ten nejdprodávanější a i Breakpoint (který venku není ani měsíc) patří mezi nejprodávanější tituly měsíce října by jim teoreticky "mohli" stačit (normální korporaci by i stačili), tak si skutečně sedli a řekli ne, začínáme dělat chyby, opravíme to a zbytku studiím dáme více času a dokázali k tomu přesvědčit i investory.
Přitom největší potíž u Divize 2 i Breakpoint byla v tom, že to vyšlo technicky nedodělané a zjevně to potřebovalo aby na tom studia ještě pracovala. Také to Jakub Štěpánek správně uvádí (a pěkně rozvedl v recenzi).

Je to obdivuhodné, nedovedu si představit že by něco takového dělala srovnatelně velká společnost - většinou by si spočítali už tak slušný zisk a prostě by to ignorovali.

Těším se na další projekty, na Watch Dogs dělají hodně zajímaví a talentovaní vývojáři, co mají za sebou slušné hry, a na nového assassína, protože pokud by to bylo zase to kanadské studio, tak tam pracujou i lidi co dělali na Dragon Age Inkvizici a na jejich přínost do těhle her jsem velice zvědavej (on už možná bude vidět v tom menším Gods titulu).


/teorie hejtrů Ubi doporučuji ignorovat, kromě toho že jsou mylné a jsou to spíše "přání otcem myšlenky", jednou je stejně jejich nenávist sama stráví.

Nahlásit nevhodný obsah

20875708
Jaroslav Burda napsal 1. 11. 2019 v 20.06

Jak strašně celá tahle firma bledne vedle takových originálních titulů jako Death Stranding, Disco Elysium, A Plague Tale: Innocence, Control a spol.....

Editováno: 1. 11. 2019 v 20.07

Nahlásit nevhodný obsah

20853112
Enormeon napsal 1. 11. 2019 v 17.25

Jo to by bylo dobře, mám UBI moc rád a přeji jim ať se podaří ty inovace dotáhnout do zdárného konce.
Jejich hry, vypadají graficky fakt slušně ale ta stále se opakující hratelnost člověka umoří. Přeji jim hodně štěstí a raději volit kvalitu než-li kvantitu. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20925107
bluetomcat napsal 1. 11. 2019 v 11.11

No jsem moc rád že doby kdy si hráči nechali dobrovolně kálet na hlavu jsou pomalu minulostí. Začínají se bouřit a to je jedině dobře. Ano pořád tu bude malá skupinka co za to bude i ráda ale tak to bude vždycky. Je zkrátka čas posunout se dál.

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 1. 11. 2019 v 10.20

Bylo by na čase, UBI začínají být neskutečně nudní,nezajímavý,stereotypní,nenároční,bez výzvy,nijací...nyní už si u jejich her říkám:Jeziš,už zase??? a po pár hodinách hru znuděnej mažu...

Nahlásit nevhodný obsah