Prodeje Zaklínače 3 vzrostly ve VB o 999 %

22. říjen 2019 12:57 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

V minulém týdnu se už i majitelé Nintenda Switch konečně dočkali jedné z nejlepších her této generací konzolí. Řeč je samozřejmě o třetím Zaklínači, který právě po uvedení na hybridní konzoli zaznamenal na území Velké Británie takřka tisíciprocentní nárůst v prodejích oproti předchozím sedmi dnům.

Avšak ani to Geraltovi na celkové ovládnutí žebříčku nestačilo. V roli neohroženého vládce ostrovních prodejů již od svého uvedení na konci září vládne aktuální ročník série FIFA,  tentokrát následovaný starší switchovou exkluzivitou Mario Kart 8 Deluxe a akcí Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint od Ubisoftu. Těsně pod stupni vítězů se umístil právě Zaklínač 3, o příčku níže nalezneme dalšího zástupce z portfolia Nintenda, fitness titul Rig Fit Adventure.

Číslo šest si pro sebe uzmul Minecraft, na pozici sedm se objevuje další novinka posledního týdne, online střílečka Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. Na posledních třech místech top 10 se postupně seřadily The Legend of Zelda: Link’s Awakening, Grand Theft Auto V a třetí Borderlands. Takové tedy jsou prodejní statistiky ve Velké Británii za poslední týden.

Zdroj: Gamingbolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863689
tuter napsal 22. 10. 2019 v 14.06

999? Opravdu, nebo to jenom dobře vypadá?

Nahlásit nevhodný obsah