Gameplay z chystaného Terminator: Resistance

21. říjen 2019 12:32 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Když se řekne Terminátor, každému se vybaví výbušná akce a dost možná i samotný Arnold Schwarzenegger. Akční bude stoprocentně i Terminator: Resistance, ale protože na straně dobra žádní roboti nebudou, chce to trochu změnit přístup a neřešit problém jménem Skynet bezhlavě.

Vašimi nepřáteli budou totiž enormně výkonní roboti, kteří hráčům nedají nic zadarmo. Je proto klíčové umět se vypořádat s přesilou. V Terminator: Resistance tak nebude chybět ani stealth, a právě na ten se soustředí ukázka kanálu PlayStation Access z akce EGX.

Určitě si pamatujete už z filmů Jamese Camerona, co se stane, když do jednoho z budoucnosti poslaných strojů nasypete celý zásobník. Vůbec nic. To platí i pro chystanou novinku. Ukázka, která začíná v čase 2:31:35, totiž ukazuje člena odboje s pouhou klasickou útočnou puškou, ale ta terminátorům nic neudělá. Hráči se tak s nebezpečím budou muset popasovat jinak, alespoň do doby, než se jim do rukou dostanou trochu lepší, plazmové nástroje.

Přibližně dvacetiminutová pasáž toho ale ukazuje víc. Skill-tree, možnosti, které hráči mohou využít ve svůj prospěch, ale třeba i hackovací minihru. Nový Terminator bude co do možností evidentně docela nabitý. Jediným kompromisem zůstává grafické zpracování, pokud ale nejste vizuální pedanti a trochu starší vizuál vám nevadí, může se stále jednat o solidní zábavu. Terminator: Resistance vychází už 15. listopadu.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20905464
Sneaky Bitch napsal 22. 10. 2019 v 00.10

Editováno: 22. 10. 2019 v 00.13

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 21. 10. 2019 v 23.31

To hackování vypadá dost otravně, jednou dvakrát za level možná ale hrát žabky každých několik okamžiků, nevím. Možná autoři natahují herní dobu, možná jim to připadá originální, možná to půjde levelováním obejít, já říkám, že to hře drasticky srazí známku v recenzích a hráče to zbytečně bude štvát. Jinak ostatní vypadá celkem dobře. Z Terminátorů jde strach, i když jsou naskriptováni (lepší nežli pak bugy v kolizi s prostředím) celé to z gameplay videa dávalo pocit, jako by byl fakt člověk (hráč) ve hře jen nicotná myš, jejiž úkolem je proběhnout z A do B, vlastně taková žabka (jako ta minihra). Škoda, že nemá grafika trochu lepší textury, hlavně tedy na těch místech, kterými se chodí a také toho na co celou dobu koukáme, tedy zadní a boční stranu zbraně. Tam to fakt připomíná mobilní hry. Jsem zvědav na recenzi, a na dojmy hráčů, už teď je na hru velký hejt. Stačí k tomu jméno Terminátor, slabší grafika a minulost studia, tedy domácí automatovka hra Rambo.

Editováno: 21. 10. 2019 v 23.34

Nahlásit nevhodný obsah