Hudba na Spotify a nový trailer z COD:MW

19. říjen 2019 13:46 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (2)

S blížícím se datem vydání Call of Duty: Modern Warfare sílí i její propagace, a tak není divu, že necelý týden před vypuštěním hry do světa dostáváme další trailer. Ten se tentokrát soustředí na PC verzi hry a vypichuje především přednosti hardwarově nejsilnější platformy.

Infinity Ward na optimalizaci hry úzce spolupracují se studiem Beenox a výsledkem by kromě oslnivé grafiky měly být i neobvykle široké možnosti, jak si s nastavením vzhledu Modern Warfare pohrát. Hra bude podporovat 4K rozlišení bez omezení maximálního počtu zobrazovaných snímků za vteřinu a chlubí se i připraveností na ultraširoké monitory, případně rovnou větší počet zobrazovacích panelů. Majitelé grafických karet od Nvidie pak mohou očekávat i podporu raytracingu a dalších technologií jako Nvidia Ansel, sloužící k pořizování kvalitnějších screenshotů z hraní.

PC verze bude dostupná exkluzivně na Battle.net a pro všechny, kteří si hru předobjednali, bude od 22. října spuštěna možnost si přednostně stáhnout většinu dat. Start hry se bude lišit podle regionů, u nás bychom se měli dočkat 25. října ve 3 hodiny ráno.

Pro zkrácení čekání na vydání Modern Warfare byl na Spotify vypuštěn oficiální soundtrack obsahující 29 skladeb z chystané hry. Autorkou hudby je Sarah Schachner, která se podílela i na soundtracku k Modern Warfare 3 a Infinite Warfare. Mezi její další tvorbu se řadí třeba hudba k Assassin’s Creed Black Flag, Unity a Origins nebo Anthem. 

Zdroj: WCCFtech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20870253
jarva209 napsal 19. 10. 2019 v 15.11

Soundtrack teda nic moc

Nahlásit nevhodný obsah