Sledujte launch trailer The Outer Worlds

19. říjen 2019 14:50 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (2)

Vývojáři z Obsidian Entertainment vypouští ve spolupráci s vydavatelem Private Division launch trailer k očekávanému RPG The Outer Worlds. V něm se prezentuje především svoboda hráče k přístupu ke hře, takže nebude problém stát se hrdinou nebo záporákem, tichým zabijákem či bezohledným rváčem.

Autoři Fallout: New Vegas, South Park: The Stick of Truth nebo třeba série Pillars of Eternity mají zkrátka v tomto směru bohatou praxi a dobře vědí, jak zasadit do jimi vytvořeného světa hráčem vytvořenou postavu tak, aby si připadal jeho součástí. Jak je z traileru patrné, vývojáři svou hru kromě zajímavé grafické stylizace okořenili i špetkou humoru, takže by chystané zhruba třicetihodinové dobrodružství mohlo celkem vydatně bavit.

Jak skutečná nakonec možnost volby v The Outer Worlds bude, se dozvíme už 25. října. Hra vyjde na PC, Xboxu One a PlayStationu 4, verze pro Switch by měla dorazit později. Vzhledem k tomu, že je Obsidian Entertainment od minulého roku součástí Xbox Game Studios je pravděpodobné, že se jedná o poslední multiplatformní počin kalifornského týmu.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20811703
Bohemund napsal 20. 10. 2019 v 18.10

BTW několik detailů o hratelnosti a questech:
https://www.farflame.cz/clanek25.htm

Nahlásit nevhodný obsah

20921897
Webmasser napsal 19. 10. 2019 v 22.20

Moc doufám, že to bude tak zábavné jak to vypadá.

Nahlásit nevhodný obsah