Zítra vychází nové Plants vs. Zombies

17. říjen 2019 11:20 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

Série Plants vs. Zombies se v průběhu let transformovala z menšího tower defense titulu na téměř AAA produkci, kdy došlo k vydání hned dvou velkých, na multiplayer zaměřených stříleček. Aktuálně vychází další pokračování, tentokrát s titulem Battle for Neighborville.

To bylo možné si vyzkoušet v early accessu již od počátku září. Zítra se do digitálních distribucí i obchodů dostane plná verze, jež na českém PlayStation Storu vyjde bez jedné koruny na tisícovku v případě základní edice. Kromě toho nové Plants vs. Zombies vycházejí ještě na Xboxu One a PC, na Nintendo Switch se tentokrát nedostalo. Vývojáři ze studia PopCap Games slibují přinést vycizelovanější, dotaženější a po všech stránkách lepší herní zážitek než v předchozích dvou případech. Opět se tak můžeme těšit na odlehčené bitvy kytek a zombíků, které se už ze své podstaty hrají jinak než za vážně považující se série jako Battlefield nebo Call of Duty.

Pro zítřejší datum vydání jsme se dočkali i launch traileru:

Zdroj: YouTube

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877910
sx2000 napsal 17. 10. 2019 v 11.37

První díl jsem si rozhodně užil, druhý už taková pecka nebyla ale super odreagovačka. Určitě jsem i na tenhle zvědavý a půjdu do něj.

Nahlásit nevhodný obsah