Komplet verze poslední Lary opravdu dorazí

15. říjen 2019 18:11 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

O příchodu kompletní edice posledního části rebootovaného dobrodružství Lary Croft jsme věděli již od minulého týdne, kdy prošla hodnotícími procesy australské i jihokorejské komise. Nyní došlo na její oficiální oznámení skrz vydavatele Square Enix.

Ten tak pomocí traileru prezentuje Shadow of The Tomb Raider: Definitive Edition, která vyjde již 5. listopadu na PC, PlayStation 4, Xbox One a o něco později dokonce na Google Stadii. Ti, kteří si titul ještě neměli šanci vyzkoušet, se tak můžou těšit na původní příběhovou linku doplněnou o všechen dodatečně vydaný obsah. Toho vyšlo spousta, ostatně jsme vás pravidelně informovali v rámci našich novinek. Majitelé kompletní edice tak dostanou šanci vyzkoušet celou řadu nových hrobek, zbraní i oblečků pro oblíbenou archeoložku. Původní titul vyšel v září loňského roku, připomenout si ho můžete v naší recenzi, případně i v rámci HrejTV:

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20846175
Terepin napsal 15. 10. 2019 v 23.06

noxuss: Definitive Edition nahradí Season Pass, takže to máš jedno.

Nahlásit nevhodný obsah

20834372
noxuss napsal 15. 10. 2019 v 18.38

Keby som uz chcel komplet hru,kupim si radsej tu Croft ediciu za nejakych 30 eur a nebudem davat plnu cenu za definitive

Nahlásit nevhodný obsah