LiS 2 dostane hned dvě fyzické verze

14. říjen 2019 20:16 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (3)

O strastech druhého Life is Strange 2 jsme psali již několikrát. Hráče zejména trápí dlouhé pauzy mezi jednotlivými epizodami, které pravidelně dosahují délky čtyř měsíců. Nicméně dobrodružství bratrů Diazových se po více než roce blíží ke svému konci, což reflektuje i vydavatel Square Enix.

Ten totiž ve spolupráci s autory z pařížského studia Dontnod Entertainment oznámil, že stejně jako v případě první sezóny i prequelu Before the Storm se i ta aktuální dočká vydání diskové verze. Zatímco před lety jsme se dočkali pouze bonusového soundtracku na CD a několika menších drobností, tentokrát oba subjekty pojaly sběratelskou edici poněkud pompézněji.

Třetího prosince tak společně s finální epizodou vyjde fyzická verze, která za cenu 65 liber nabídne samozřejmě celou druhou sezónu (včetně odbočky The Awesome Adventures of Captain Spirit), čtyřdiskový vinyl s hudbou z aktuální série, umělecký artbook o tloušťce 32 stran, několik nášivek na batoh hlavního hrdiny přímo ve hře a mini figurky obou sourozenců, to vše zabalené v krásném boxu. Tato edice bude dostupná jedině skrz obchod vydavatele a dle všeho ji bude pouze limitované množství.

Pokud by se vám nechtěla investovat tak velká částka, můžete si za cenu 35 liber pořídit klasickou fyzickou verzi, která krom kompletní hry nabídne i zmíněné in-game nášivky. Ta by měla být dostupná jako jakýkoliv jiný titul i v českých obchodech.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875576
Smaug. napsal 15. 10. 2019 v 10.36

Khalashnikovf: Mě z ukvapených nákupů epizodických her vyléčilo Dreamfall: Chapters. Kupoval jsem po vydání druhého dílu a před vydáním posledního půl roku pauza. Kdyby aspoň byl opravdu dobrý, tak by se to dalo odpustit, ale byl to spíš průměr.
K prvnímu LiS jsem se dostal s velkým zpožděním ve výrazné slevě a nelituji. Pěkně plynule přecházet z kapitoly do kapitoly bez čekání na její vydání, je fajn. K LiS2 přistoupím stejně.

Editováno: 15. 10. 2019 v 10.37

Nahlásit nevhodný obsah

20854147
Syca napsal 15. 10. 2019 v 09.54

Khalashnikovf: Nebudu zastírat, že prodlevy mezi epizodami mě taky neštvou, ale s tím holt člověk musí při koupi epizodické série počítat, že se hra postupně dostane do slev a nejvěrnější hráči tak nejvíce prodělají z finančního hlediska.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 15. 10. 2019 v 06.27

To blyo naposled, co sem jim dal peníze za epizodickou hru. Protože když to člověk vidí, jak si to můžeš koupit za pár korun v akcích a přitom to pořád není hotová hra!
Fakt vyjebávači...

Nahlásit nevhodný obsah