GreedFall bez Denuva a modové podpory

9. září 2019 10:37 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

GreedFall, možný černý kůň letošní roku a zároveň asi nejambicióznější projekt studia Spiders, dělí od vydání již pouze jeden jediný den. Avšak než očekávaná chvíle nastane a my se do hry plně zakousneme, máme ještě chvíli času rozebrat některé z technických specifikací, které by vás mohly zajímat.

Jako první zpráva, která potěší zejména PC komunitu, je absence ochrany Denuvo. Ta si v průběhu uplynulých let opakovaně vysloužila mezi hráči pověst ochrany, jež častokrát negativně ovlivňuje chod samotné hry. O něco méně hřejivá zpráva se však týká modové podpory. Jelikož ta bude alespoň ve své plnohodnotné podobě ve hře taktéž chybět a její možné přidání není v plánu.

Poslední výrazný bod, který se v příspěvku na stránkách Focus Home Interactive můžete dočíst, je, že studio vedle zamítnutí modové podpory taktéž nyní neplánuje ani žádná hru rozšiřující DLC. V zápětí však autor příspěvku dodává, že dohrání hry má údajně zabrat něco mezi 30-40 hodinami, tudíž obavy o nedostatek obsahu nejsou nejspíše na místě.

Mimo výše uvedených informací tvůrci dále upozorňují i na to, že se GreedFall neřadí do kategorie her s otevřeným světem a připomínají, že hra nabídne podporu 4K i HDR. Jak již ale padlo v samotném úvodu, GreedFall vychází již zítra, 10. září, přičemž se ho dočkají jak majitelé PC, Xboxu One, tak i PlayStationu 4.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 9. 9. 2019 v 11.20

jelikož chci hru pořídit na ps4 tak mě ani jedno moc netankuje, ale sem rád, že spiders místo toho aby cpaly prachy za placebo, tak to radši nacpou do hru samotné.

Nahlásit nevhodný obsah