RS: Siege už zkusilo přes 50 milionů hráčů

8. září 2019 13:52 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (2)

Ubisoft slaví s Tom Clancy's Rainbow Six: Siege fenomenální úspěch. Taktická střílečka, která se v roce 2015 setkala se sotva nadprůměrnými hodnoceními vyrostla do krásy a o téměř čtyři roky později se může pochlubit jednou z nejstabilnějších hráčských základen napříč žánry.

Fakt, že zájem o hru stále neupadá prozrazuje i fakt, že počet hráčů Siege nedávno překročil hranici 50 milionů. Ano, hra za ta léta prošla mnoha slevami a víkendy, kdy byla zcela zdarma, přesto není pochyb o tom, že je pro svého vydavatele obrovským zdrojem příjmů.

Fanoušci, kteří se Siege věnují dlouhodobě se shodují na tom, že v porovnání s původní verzí je dnes hra k nepoznání. Obsah hry byl do velké míry pozměněn a obohacen a podle prohlášení na twitteru se s podporou počítá i do budoucna. Siege je tak jednou z dalších her, které se po vlažném startu podařilo dosáhnout mimořádné kvality.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20923408
OldSnakeBOSS napsal 10. 9. 2019 v 08.16

qwe5: Souhlasím, kolikrát již bylo R6S na týden či vykend zdarma. Na ps4 jsem jregistroval již nekolikrat. Když se z to o udělá každý druhý měsíc free2play je jasné ze číslo vyskočí. Více relevantní by bylo číslo pravidelných hráčů. Typuju to tak na 5% procent z uvedeného počtu. No jo Marketing... Ne že by jsem R6 nějak neměl rád ale realita bude prostě jinde.

Nahlásit nevhodný obsah

20922326
qwe5 napsal 9. 9. 2019 v 18.27

Slavil bych spíš ty, kdo to koupili nebo porovnat, kolik těch, kteří to zkusili to nakonec koupili.

Nahlásit nevhodný obsah