Uniklo možné datum vydání Elden Ring

6. září 2019 11:19 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Do regálů virtuálních obchodů sem tam proklouzne zajímavá informace. Jde především o úniky dosud neoznámených her, případně data vydání titulů, o nichž už se nějakou dobu ví. Ve všech případech jde o informace, které se neměly dostat na veřejnost. Platí to i pro Elden Ring.

Titul z produkce FromSoftware se totiž objevil na stránkách amerického obchodu Target. Podle dostupných informací by měl Elden Ring vyjít zkraje příštího léta, konkrétně 30. června. FromSoftware ani Bandai Namco se k této věci nevyjádřili.

Skutečnost, že nejde o datum označující konec fiskálního roku, dává fanouškům studia FromSoftware malou naději. Snad tedy nejde o pouhý placeholder a hry se skutečně dočkají již začátkem léta.

Nebylo by to ostatně nic zvláštního. Sekiro: Shadows Die Twice bylo oznámeno během loňské E3, hra vyšla následující rok v březnu. Elden Ring by tedy mohl projít stejným cyklem. Pokud by kopíroval marketingovou kampaň Sekira, měli bychom se brzy dočkat gameplay záběrů. Zda tomu tak skutečně bude, se musíme nechat překvapit.

Zdroj: PlayStationLifeStyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20912213
Hejda88 napsal 6. 9. 2019 v 11.44

pokud je to pravda, tak OMG

Nahlásit nevhodný obsah