Trilogie Spyra již dorazila na PC i Switch

4. září 2019 14:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (4)

Spyro Reignited Trilogy, které zahrnuje předělávku tří původních dílů z přelomu tisíciletí, se svého debutu dočkalo již loni. Tehdy se však ze hry mohli radovat pouze majitelé PlayStationu 4 a Xboxu One, neboť to byly jediné platformy, kde Spyro zazářil. Již od včerejška se však podporované platformy rozšířily, a sice o verzi pro PC a Nintendo Switch.

Pokud vás tedy tento závan videoherní historie až doposud míjel nebo jste zkrátka nevlastnili platformu, kde byste si trilogii mohli zahrát, nastala ta nejlepší chvíle, kdy dát hrám šanci. Za svých zhruba 40 dolarů dostanete totiž desítky hodin kvalitní zábavy, o čemž svědčí jak kladná světová hodnocení, tak i velice pozitivní recenze Adama Zámečníka, který hře udělil krásných 4/5. Mimo možnosti zavzpomínat na krásné časy éry prvního PlayStationu, totiž při koupi obdržíte šanci uzřít krásné vizuálie, projít magický svět a v neposlední řadě i posbírat takové množství collectiblů, které dozajista uspokojí i toho nejnáročnějšího sběratele.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20884991
Lex_ napsal 4. 9. 2019 v 15.08

no já to hned bezhlavě kupovat nebudu, ignorovat steam recenze se těžce nevyplatí, je lepší pár dní počkat na zkušební verzi a nebo family sharing od kámošů, pokud zjistíš že to jede nahovno tak ať to ostatní nekupujou! nemusíš mít dneska všechno hned..

Nahlásit nevhodný obsah

20925107
bluetomcat napsal 4. 9. 2019 v 14.45

Mitsurugi: Ojedinělé problémy to asi nejsou, nebo mám kliku hned na dva případy. U mě jsou problémy s FPS dropy a nefunkčním vsyncem a hra mi jednou padla do černé obrazovky. Kamarád co si jí koupil má nachlup stejný problémy a hra mu rovnou restartovala comp a to má lepší PC (já hraju Metro Exodus na ultra bez RT). Recenze na Steamu ignoruji už hodně dlouho, jsou nicneříkající ale v diskuzi si na tenhle problém stěžuje hodně lidí. Ona ta hra se dá hrát, jen ti lítají pruhy po monitoru a občas je vidět pokles FPS, zkrátka to není plynulé. Dělá mi to úplně to samé ať si to nastavím jak na ultra nebo low a hrabu se v nastavení FPS jak chci.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 4. 9. 2019 v 14.31

Editováno: 4. 09. 2019 v 14.33

Nahlásit nevhodný obsah

20925107
bluetomcat napsal 4. 9. 2019 v 14.15

Zatím doporučuji nekupovat. Hra má na PC problémy s FPS dropy, laguje a vsync zkrátka nefunguje a hlavně, padá. Lidi s 100+ FPS hlásí problémy s fyzikou (spyro klouže jak na ledu, nelze se dostat do určitých pasáží levelu). Počkejte si na nákup až to opraví.

Nahlásit nevhodný obsah