Zápas v Bleeding Edge v off-screen videu

2. září 2019 14:40 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

O Bleeding Edge se dají říct dvě věci. Za prvé nikdo nečekal, že by Ninja Theory, studio čistě zaměřené na single-playerové tituly, naskočilo na rozjetý vlak multiplayerových akcí a samo jednu vytvořilo. A za druhé, že hra na při samotném chodu nevypadá vůbec špatně.

Plných 11 minut komentovaných off-screen záběrů nám tak dává nahlédnout, jak samotné 4v4 zápasy budou probíhat, včetně jejich dynamiky i všudypřítomného chaosu. V rámci gameplaye můžeme vidět hru jak za ranged postavu, Gizmo, tak i za hadovitého supporta, Kuleva. Oba s vlastními unikátními vzhledy, styly hraní i trojicí speciálních schopností. Dvou běžných a jedné ultimátní. Co všechny hrdiny však mimo nepřehlédnutelné barevnosti spojuje, je ona možnost okamžitého naskočení na hoverboard a bleskurychlé změnění své pozice.

Bleeding Edge se v současné době nachází v technické alpha verzi a mimo samotného oznámení verze pro PC a Xbox One, není bližší datum vydání dosud známo.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925186
Strejda Demon napsal 2. 9. 2019 v 14.48

Chybička, první odstavec "Ninja Thery". Jinak to vypadá pěkně, ale trochu doufám že toho hra nabídne víc než jen tahle 4v4 multiplayer akce

Nahlásit nevhodný obsah