Astroneer má datum vydání na PS4

1. září 2019 13:05 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Sandboxová adventura Astroneer dostává datum vydání na PlayStation 4. Hra studia System Era byla od roku 2016 v early accessu na Steamu a letos v únoru se dočkala plné verze. Tu si kromě PC můžete zahrát i na Xboxu One, takže PlayStation bude poslední velkou platformou, kde se hra objeví.

Fanoušci konzole od Sony a průzkumu vesmíru si mohou v kalendáři označit datum 15. listopadu. Hra bude stát 30 dolarů a pokud si jí předobjednáte, dostanete navíc ještě soundtrack a grafické téma. Obsahově bude hra kromě jednoho exkluzivního obleku identická s tou na PC a bude od svého vydání obsahovat i očekávaný Explorer update, který na počítačích a Xboxu vyjde 4. listopadu.

Ve hře Astroneer se budete především toulat vesmírem. K dispozici budete mít nástroj na úpravu terénu a široké možnosti craftování. Z nasbíraných surovin budete vytvářet vozidla, základny a objevovat nové technologie. Hra se v neposlední řadě pyšní pestrým procedurálně generovaným světem se spoustou planet k objevování, které hráče zabaví na dlouhé hodiny.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!