World War Z dostává Challenge mód

28. srpen 2019 17:33 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Saber Interactive společně s Focus Home Interactive vydává do World War Z další update zdarma s názvem Proving Grounds, který zároveň ukončuje první sezónu. Vývojáři nám ve videu kromě obsahu Proving Grounds ukazují i to, na co se fanoušci této zombie střílečky mohou těšit.

Největší novinkou nového přídavku je týdenní Challenge mód. Tento samostatný playlist nabídne hráčům opravdu zajímavý a zábavný zážitek, jelikož do hry přidává různé modifikace, jako například to, že všechno poškození může v týmu udělat pouze jediný člověk. Celý tým zároveň nemá žádné lékarničky ani životy, zato ostatní hráči jsou nesmrtelní.

Dalším modifikátor zase odstraní všechny speciální zombie, ale za to mnohonásobně zvětší počet zombie v hordách. Společně s tímto módem se do hry dostaly Challenge Coiny, tedy další herní měna. Tu mohou hráči získat pouze splněním různých challengů, alespoň prozatím se tedy nedá zakoupit. Výměnou za Challenge Coiny si hráči mohou vybrat různorodé skiny.

Druhá sezóna přinese spoustu novinek, které si žádali i samotní hráči, a to včetně Horde módu. Dále přibydou nové mapy, zbraně a spousta dalšího obsahu.

Zdroj: Youtube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
14880585
Mr.sugar napsal 30. 8. 2019 v 11.22

Jsoucno: Osobně mě tyhle modifikátory nebavili ani v Left 4 Dead 2

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 29. 8. 2019 v 08.46

Challange mod jsem zkusil a je to celkem shit.

Momentalne tam je modifikator - drzte se u sebe, jinak tracite zivoty. A kdyz nekdo zemre - vybuchne ( a tim vybuchem zabije ostatni :)).

Trosku by to chtelo vyladit modifikatory, tohle trio je momentalne nehratelne.

Nahlásit nevhodný obsah