Vývojář Battlefrontu 2 si pochvaluje komunitu

27. srpen 2019 12:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (6)

Launch druhého Battlefrontu byl díky snaze začlenit lootboxy tvrdý, ba co tvrdý, bez obalu lze říci, že šlo o jeden z nejhorších launchů v dějinách EA. To bylo však před dvěma lety a za tu dobu se radikálně změnila jak hra, tak i přístup samotných hráčů. A právě pozitivní naladění komunity je to, co si design director, Dennis Brännvall, nyní pochvaluje.

V rozhovoru s GameIndustry se k aktuálnímu stavu hry i pocitům komunity vyjádřil Brännvall následovně. „Těsně po vydání jsme v očích hráčů padly na samotné dno. Naštěstí pro nás se situace každým měsícem mění, a my tak pomalu získáváme na dříve ztracené důvěře. Jen během tohoto roku jsme do hry stačili přidat více obsahu než v prvním roce po vydání, což je rozhodně dobrou známkou zdravé a úspěšné hry. Díky četným změnám a inovacím je tak komunita spokojenější než kdykoli dříve, přičemž nemalou měrou přispělo i naše nedávné odhalení chystaného obsahu.“

Pokud dění okolo Battlefront 2 aktivně nesledujete, poslední věta referuje k nedávnému odhalení roadmapy, která nám dala nahlédnout na plánovaný obsah do konce roku. Jak můžete sami níže vidět, již v září se kupříkladu vedle klasickcýh updatů a úprav dočkáme i nové mapy, a dokonce přidání kooperativního režimu proti počítačovým oponentům. Mimo to se můžete dále těšit i na nové jednotky, alternativní skiny, či na samé zakončení roku v podobě obsahu, který bude doprovázet dlouho očekávané završení filmové trilogie.

Zdroj: GameIndustry

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
15916702
Merengues9 napsal 28. 8. 2019 v 12.39

Hraji od vydání a je to skvělá multiplayerová hra. A opravdu se o ní pořád starají, takže tohle nejsou jen kecy.

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 28. 8. 2019 v 07.46

Po vzoru Battlefieldu přidali squady, překopali systém progressu, přidali skiny, dokonce už se dá zahrát i za Droideku. Mohli se potom průseru při vydání na to úplně vykáknout ale snaží se hoši furt dál, což se cenní.

Za současnou cenu hra nabízí klidně i stovky hodin zábavy v luxusním grafickém hávu, nevidím důvod to nezkusit.

Nahlásit nevhodný obsah

20910366
daweadawe napsal 27. 8. 2019 v 19.46

Hru jsem měl Day one po velkém zklamání na startu, jsem teď momentálně spokojen... Co teď už nejméně rok. Ta hra sice měla nůž na krku a i když se jedná o EA tak musím říct že ta hra je teď ve fázi asi nejlepšího MP od EA.

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 27. 8. 2019 v 19.22

bluetomcat: ale ta hra je fakt jina nez pred dvema lety. O dost. Jine mapy, vyladenost a podobne

Nahlásit nevhodný obsah

20925107
bluetomcat napsal 27. 8. 2019 v 18.10

Že EA klesla při vydání na samé dno? No LOL, EA už tam dávno bylo metr pod ním zaryté v bahně, jen vydáním BF 2 se odkopalo a jen utvrdilo to co se o ní říkalo celou tu dobu že je to nenažraná společnost které jsou hráči u řitě. Když už ke konci muselo zasáhnout i Disney, které je svojí nenažraností prosluslé tak to už musel být průser. Hrál jsem to na zkoušku první den a byl to fakticky extrémní nedodělek. Takové lagy jsem snad ještě neviděl, spawny vymyslel úplný kokot a celkově to bylo nezáživný. Samozřejmě snaží se ale jen z toho důvodu aby je komunita vzala na milost, nic jinýho jim ani nezbývalo. Každopádně dá se sehnat i pod 4 eura, nejlevněji jsem jí viděl za 2,89 euro. Tak směle do toho pokud má někdo odvahu to zkusit.

Nahlásit nevhodný obsah

8088
celoush napsal 27. 8. 2019 v 12.06

Zrovna dva dny zpět jsem dokoupil za 4.5 eura, takže se na Clone commando a PvE mod fakt těším.

Nahlásit nevhodný obsah