Sledujte půl hodiny z hraní Dying Light 2

27. srpen 2019 11:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Druhý Dead Island možná může být stále v nedohlednu, ale ten také není jediný, kdo nám výlet do zombie infikované krajiny dokáže zprostředkovat. Řeč je pochopitelně o pokračování povedené zombie akce z roku 2015, Dying Light, která na Gamescomu nemohla chybět, a my díky tomu máme k dispozici necelých třicet minut záběrů z hraní.

Nechybí tak brutální akce, oddělování končetin a ani hlavní síla prvního dílu - intuitivní systém parkouru, který se v novém díle dočká mnoha vylepšení, jako je kupříkladu lano či užitečný paraglider. Pokud na vás navíc z dosavadních ukázek plných lidských oponentů padly obavy, že zombie budou spíše rarita než váš denní chleba, jistě vás potěší, že i ti si ve videu našli své místo.

Stále je však patrné, že zbylí přeživší přeci jen hrají hlavní housle a mnohem větší roli, něž jak tomu bylo v prvním díle. A to by vlastně nemělo být ničím, co nás mělo výrazně překvapit. Přece jen vývojáři z Techlandu se mnohokrát pyšnili velmi silným důrazem na nelehké morální volby, jejichž následky ovlivní nejen naše okolí, ale i životy zbylých přeživších. Je tedy pouze logické, že se s nimi dříve či později střetneme. A jak můžete vidět níže, ne vždy zrovna v dobrém.

Dying Light 2 je očekáván na jaře příštího roku, přičemž si bude dostupný na PC, PS4, XO a v budoucnu i na nové generaci konzolí.

Zdroj: GamesRadar+

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922459
Siebenburgen napsal 27. 8. 2019 v 22.16

Jednička mě hodně bavila, jen souboj s lidskými protivníky mě dost trápil. Zasázet do nich snad desetkrát více než do zombi aby chcípli, no snad tady to bude jiné.

Na těchto záběrech se mi hodně líbí taková ta plynulost mezi zdoláváním překážek. Tak snad to tak bude i ve finální verzi.

Nahlásit nevhodný obsah