Sledujte záběry z remasteru SpongeBoba

25. srpen 2019 09:12 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (11)

Trojrozměrné plošinovky se vrací, a to převážně v podobě remasterů. Ne vždy se však musí jednat o kvalitní a úspěšné hry jako Crash Bandicoot, Spyro the Dragon nebo Ratchet & Clank. Po vyčerpání těchto známých značek se konečně dostává prostoru i pro méně nápadné tituly, mezi které se nepochybně řadí i remake SpongeBoba z roku 2003. 

Celým názvem SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom je poměrně slušně hodnocenou 3D plošinovkou vytvořenou týmem Heavy Iron Studios pro PlayStation 2, původní Xbox a GameCube. O omlazenou verzi s přídomkem Rehydrated se postarají Purple Lamp Studios a hra vyjde v příštím roce na PC, PlayStation 4, Xbox One a Switch.

Samotná hratelnost bude všem fanouškům žánru velice povědomá – skákání po všem možném za účelem získání herní měny, souboje s jednoduchými nepřáteli či bossy, vyhýbaní se nejrůznějším překážkám a hurá do další úrovně. To vše za tři hratelné postavy. Oproti originálu ale přepracovaná verze nabídne možnost multiplayeru a nový obsah, který byl z původní hry vystřižen.

Zdroj: Dualshockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 26. 8. 2019 v 07.32

july85: Co to blábolíte, cizinče ? Switch má málo her a Mario Oddyssey jsem nespustil, protože proto. Co je to za větu ? Jako někdo si koupí na Switch Mario Odyssey a ani ho nespustí ? To se mi nějak nezdá, podle mě prostě kecáš a Switch si nikdy neměl. "Moje děcka maj na víc" - mohl by si dát nějaké příklady toho "víc", než je Mario Odyssey ? Ať se posmějeme.

red-icius: +1

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 25. 8. 2019 v 23.29

Zerosekai: nintendo nelicencuje hopsačky, ani roztomilý závodění v autíčkách, ani nic podobnýho .. zaměňuješ žánry a značky .. MS a Sony chce dospělejší hráče, tak do děcek tak neinvestuje - za to nemůže ani Nintendo, ani Zeman, ani cihla v nádraží v Praze - za to může zase jen a jen rozhodnutí MS a Sony, že radši zaplatí exklusivní DLC do destiny, než aby nechalii udělat dalšího Ratcheta.

To, že ty nemáš switch zase jen znamená, že ty ho nemáš - nintendo naopak dělá maximum, aby sis ho koupil - nabízí přesně to, co hledáš .. :) čili problém je tady vlastně v tobě :D

Nintendo nenabízí 95% her na trhu tohohle typu, protože chce - naopak ostatní tohohle nabízí minimum a nemají zájem.
To není vina nintenda proboha, že Sony a MS radši rejžujou na Call of duty #facepalm

A co se průzkumů týče, buď si jistej, že v MS a Sony se neděje nic jinýho, než že se probírají tím, co se mladejm líbí - akorát neberou v potaz okrajový žánry, protože chcou vydělat prachy (tak jako každej) a zaměřujou se na mainstream. Čili sami vyklízejí pole Nintendu.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 25. 8. 2019 v 21.30

red-icius: pokud někdo nabízí 95% her na trhu, myslím tady tohohle typu, tak promin ale jak jinak než monopol bys to nazval a ne nebrání a na to sem si i stěžoval, že bych byl rád kdyby sony a ms do toho začaly investovat víc, aby se to dostalo k více lidem ne aby se to dostalo ke mě, pokud já budu mít potřebu si zahrát nějakej druh hry, no tak udělám průzkum a zjistím jak se k té hře dostat, ale spousta lidí, zejména mladších ani nemá ponětí, jak dobrej takovej typ hry může bejt a tak se ti tvoří generace, která místo Crashe, Spyra i třeba toho Mária, hraje fornite a call of duty.

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 25. 8. 2019 v 19.54

Zerosekai: když sem to na PS (ratchet?) a Xku neviděl, tak sem si koupil switch .. tu samu volbu máš přece taky .. to není monopol, to je naopak obdivuhodná a vyjímečná ochota dělat něco jinak než ostatní - nikdo přece nebrání Sony ani MS aby dělali infantilní hry ..

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 25. 8. 2019 v 18.38

red-icius: jasně ale to je nintendo, který má svůj switch a jede si tam svou cestou mario 159 atd, ale kde něco takovýho vidíš na dalších zařízeních, na pc, psku nebo xboxu. Trochu to potom zabíjí kreativitu, když je jeden druh her prakticky monopolizovanej pouze jednou společností.

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 25. 8. 2019 v 18.11

july85: lidi, proč proboha sekáte anglický slova, když nezvládnete ani ty český? asi jsi chtěl vypadat světácky, ale vypadá to hodně hloupě .. ( dětství, dětský pohled, ... )

Zerosekai: nic nechybí, kup si switch a můžeš slintat rozněžněnej celý dny u spousty her ;) my s děckama už po 4 tý dojeli Maria Odyssey, já jedu Captain Toad Treasure Tracker (a to je mi 40+), přičemž paralelně střídám s Mario + Rabbids Kingdom Battle .. a ve frontě je megainfantilní Yoshi ...

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 25. 8. 2019 v 10.13

upřímně tenhle typ her mi chybí, jo podle jistých hráčů není hra cool pokud nemá rating 18+ a barevnou paletu čítající 3 odstíny šedé, ale tohle je typ her, na kterejch sem vyrůstal a vyrůstala na nich spousta lidí a je podle mě neuvěřitelná škoda, že po dlouhou dobu byl tenhle typ her mimo a pak se lidi divily, že jim děcka lezly do call of duty, ten fortnite jim dal aspon něco blízkýho tady tomuhle, ale já bych radši aby děcka hrály Spyra, Crashe i tady houbovýho Boba.

Nahlásit nevhodný obsah