Nová postava do Streets of Rage 4

22. srpen 2019 13:17 / Martin Synek / Novinky / Diskuze (0)

Devadesátky se opět vracejí v jedné z klasických beat´em up sérií. Streets of Rage je letitá série od firmy Sega, která zažila největší vlnu popularity právě v oněch devadesátých letech minulého století prostřednictvím coin-op automatů nebo domácích konzolí.

O čtvrtém díle, který připravují Lizardcube, Dotemu a Guardcrush Games, již víme nějaký ten pátek a těšíme se na každou novou ukázku z dostupného gameplaye. Nyní prostřednictvím nového videa přímo z Gamescomu zjišťujeme několik novinek, které se ve hře ukáží. Kromě krásné ručně malované grafiky a oldschool hratelnosti čekejme i době poplatnou hudbu a další libůstky.

Jednou z novinek je také to, že do hry přibude třetí hratelná postava k Axelovi a Blaze. Jde o Cherry Hunter, která rozdává rány i prostřednictvím své kytary, kterou nosí neustále na zádech. Další novinkou je oznámení platforem, na kterých se hra objeví. Budou si ji moci vychutnat majitelé PC, PS4, Xboxů a dokonce i Nintenda Switch. Stále však nemáme ponětí o tom, kdy přesně hra vyjde.

Zdroj: Youtube

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!