Remnant: From the Ashes v novém traileru

16. srpen 2019 15:08 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (3)

Studio Gunfire Games je známé díky sérii Darksiders, jejíž třetí díl odbavili vývojáři loni v listopadu. Za pár dní je čeká další premiéra. Vyjde totiž kooperativní střílečka Remnant: From the Ashes. Je tedy na čase novinku připomenout v akcí nabitém traileru.

V něm je ukázáno vše podstatné. V první řadě je představen postapokalyptický svět, v němž lze navštívit radioaktivní džungli, vyprahlou poušť a zpustošená města. Všechny lokace se hemží nápaditými potvorami. Na ně platí střelné zbraně, případně sekera, meč, kladivo, zkrátka to, co je momentálně po ruce.

Na své si přijdou také kutilové. Ze získaných materiálů a různého botelu lze vyrobit něco na zub a spravit si tak fyzickou kondici, doplnit munici, případně spíchnout nějakou vychytávku na zbraň. Dynamicky generované světy lze navštívit s dalšími dvěma hráči v kooperaci. Pokud si snad někdo hodně věří, může na potvory vyrazit o samotě.

David Adams, spoluzakladatel Gunfire Games, do novinky vkládá nemalé naděje. Hra podle něj patří mezi nejambicióznější projekty studia. Jak to s ní dopadne, se dozvíme již příští týden. Remnant: From the Ashes vychází v úterý, tedy 20. srpna. Hru lze pořídit na PC, Xbox One a PlayStation 4. Dáte jí šanci? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 19. 8. 2019 v 07.58

Zerosekai: lež -

Nahlásit nevhodný obsah

20921720
vincentdvorak napsal 18. 8. 2019 v 19.22

Zerosekai: pravda +

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 18. 8. 2019 v 00.26

upřímně, dokázal bych si tu hru představit jako free to play hru na styl warframe, díky proceduálnímu generování atd, nevím ale jak si to povede jako normální hra takhle.

Nahlásit nevhodný obsah