Gamescom zahájí ukázka CoD: MW

15. srpen 2019 19:15 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Gamescom je už za rohem, a tak se nám pozvolna začínají vyjevovat jednotlivé tituly, které budeme moci již brzy uzřít. Již dříve jsem se tak například dozvěděli, že v průběhu úvodního večera spatříme nového Predatora. Ale jak to tak vypadá, mimozemský lovec nebude sám, kdo se na pódiu objeví, jelikož jej doplní i hegemon v podobě CoD: Modern Warfare.

Oznámení znovu pochází od nikoho jiného než samotného Geoffa Keighleyho, který nás bude úvodním večerem provázet. Ten mimo upozornění, že se dočkáme nové, dosud neviděné ukázky avizoval, že se můžeme těšit i na jisté speciální oznámení z úst zastupitelů Infinity Ward. Půjde tak snad o informace o kampani? Či snad další, dosud nezveřejněný multiplayerový režim? Těžko říct, jediné, co víme, je, že odpověď dostaneme již v pondělí 19. srpna až celá akce vypukne.

Upřímně bychom si tipli, že uvidíme něco ze singleplayerové kampaně. Přeci jen datum vydání se nezastavitelně blíží a 25. října bude co nevidět. Co se speciálního oznámení týče, zde opravdu netušíme. Ale ať nakonec uvidíme cokoliv, již nyní je jasné, že sledovat zahájení letošního Gamescomu bude rozhodně stát za to, a neměl by si ho tak nechat utéct žádný zapálený fanoušek světa her.

Zdroj: Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!