No Man’s Sky Beyond vyjde už srpnu

3. srpen 2019 13:10 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Málokterá hra ušla od svého vydání takovou cestu, jako No Man’s Sky. Titul malého studia Hello Games před třemi lety sice nenaplnil přehnaná očekávání svých fanoušků, od té doby se však proměnil k nepoznání. Kromě splnění dříve vyřčených a nedodržených slibů se hráči postupem let dočkali ještě spousty obsahu navíc, který se ještě rozroste s chystaným rozšířením s názvem Beyond.

Beyond bude po NEXT další velkou expanzí a bude v podstatě rozdělena do dvou velkých částí. První se jmenuje No Man’s Sky Online a půjde o výrazné rozšíření možností hry pro více hráčů, o detaily se ale bohužel vývojáři nepodělili. Update bude zcela bezplatný bez jakéhokoli předplatného či mikrotransakcí.

Druhou podstatnou složkou je No Man’s Sky Virtual Reality a jak už název napovídá, jedná se o možnost zkoumat všechny planety hry ve VR. Nutno podotknout, že nejde o nějaký samostatně oddělený režim, ale o plnohodnotné převedení hry do virtuální reality. No Man’s Sky Beyond vyjde na všech třech platformách už 14. srpna.

Zdroj: The Verge

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863689
tuter napsal 3. 8. 2019 v 14.28

Na svých stránkách psali o 3 částech. Ta třetí část má být obsahová, podobně jako právě byl Next. Ale zatím nic víc neřekli no. Sem hrozně zvědavej jaký to bude, už se těším až to vyjde a já v tom zase nechám dalších alespoň 100 hodin :-D

Nahlásit nevhodný obsah