Sledujte projížďku Havanou v GRIDu

2. srpen 2019 15:42 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

V redakci se neustále bavíme o (ne)kvalitě závodních her na této generaci konzolí. Svou troškou do mlýna pravidelně přispívají i britští vývojáři z Codemasters díky své sérii F1. Tento rok však mají o něco nabitější, jelikož už na říjen chystají jakýsi reboot značky GRID.

Z něho jsme vám přinesli již několik gameplay záběrů, a i dnešek se ponese v tomto trendu. Ve zbrusu novém videu se nám dostane šance spatřit kubánské hlavní město Havana tak, jak ho pro svůj titul zpracovali právě Codies. Jedním z našich soupeřů bude i Španěl Fernando Alonso, fanouškům motorismu nejvíc známý z Formule 1. A i ten bude mít svojí vlastní osobnost, ostatně těch bude ve hře hned 72. Všechny se budou lišit ochotou podstupovat náročné souboje či reakcemi na určité situace na trati. Systém Nemesis, jak je originálně pojmenovaný, si bude pamatovat naše chování na trati a adekvátně na něj skrz naše oponenty reagovat.

GRID vychází 11. října pro PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876319
Corra napsal 6. 8. 2019 v 15.52

Nechám se překvapit. První GRID byl super.

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 4. 8. 2019 v 12.13

Ten pocit z rychlosti tam prostě je, stačí jen aby AI nebyla prkená jak v posledních forzách a pořádné arkádové závodění má nový přírustek do rodiny.

Nahlásit nevhodný obsah