Sledujte gameplay záběry z Fallen Order

8. červen 2019 19:13 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (7)

Jako první se na akci EA Play ukázal očekávaný titul Star Wars Jedi: Fallen Order. Energický moderátor Greg Miller přivítal návštěvu ze studia Respawn Entertainment. Vince Zampellu doprovodil game director Stig Asmussen. A hned poté bez dlouhých řečí pustili očekávanou gameplay ukázku.

Ta má necelých čtrnáct minut. Odehrává se zhruba tři hodiny po začátku hry. Hned v úvodu obdrží hrdina úkol od postavy, v níž pozorní diváci jistě poznají herce Foresta Whitakera. Mladý Jedi Cal Kestis se následně v doprovodu malého droida vydává vstříc dobrodružství.

Světelný meč nejprve poslouží jako baterka, velmi rychle se však objeví Stormtroopeři, načež se konečně začne používat k tomu správnému účelu. Vidět je zpomalování času, využívání Síly, objeví se dokonce i přerostlí pavouci.

Jak David s Tadeášem zmínili během komentování streamu, na hře je patrný rukopis Vince Zampelly, který má v portfoliu mimo jiné také Titanfall. Podobnost je evidentní například z pohybu hlavního hrdiny v prostředí. Posuďte sami. Co na gameplay záběry říkáte? Pochlubte se v komentářích.

Zdroj: EA Play

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 10. 6. 2019 v 07.24

Vypadá to vykalkulovaně, aby to nikoho neurazilo. Vidim celkem slušný UNCHARTED s tuctovými souboji. Schopnosti jsou stejné jako ve všech hrách třeba Devil May Cry nebo Bionic Commando. Přitáhni nepřítele / odhoď nepřítele / zpomal čas. Je jedno jestli top děláte nějakou formou bionické ruky nebo Silou, výsledek je stejný.

Sympatické je, že hrajeme za náctiletého VRAHA (může se stát z někoho Jedi, když vraždí takhle mladej ?). V gameplay ukázce bez skrupulí odpraví několik dospělých, co pro své rodiny hledali v uniformě Stormtroopera lepší život. Čest jejich památce.

oleg.rusov: +1

Editováno: 10. 06. 2019 v 07.30

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 9. 6. 2019 v 17.38

Luk83: ale prd že nikdo nevěděl jak udělat dobrej konec hry o trůny, na netu máš desítky videí i postů o lepším zakončení a to někdo změnil třeba jen doslova poslední záběry jinak vše nechaly stejný a stejně to naprosto změnilo celej konec. Jinak k fallen order, grafika pěkná, ukázka je ze začátku hry a získáváme ability points takže bych řekl že souboják půjde s postupem času víc do hloubky, navíc taky nevíme na jakou obtížnost hrály, takže tam bych taky zas takovej problém neviděl a narovinu star wars hra ve stylu uncharted ehm ano prosím sem s ní.

Nahlásit nevhodný obsah

20921836
oleg.rusov napsal 9. 6. 2019 v 16.19

Problem te ukazky je v tom, ze to co tam predvadi, uz clovek vsechno videl nekolikrat jinde.
Animace mel lepsi uz Uncharted 2 na PS3 a celkove ten vizual moc nenadchne.
Cele je to nemstne a neslane, nebude to uplne spatna hra, ale ani nic co by clovek musel hrat day one.

Nahlásit nevhodný obsah

20870932
CrazyCrash napsal 9. 6. 2019 v 12.21

kulisak: Kéž by to byl "Klon Jedi academy" ale z gameplaye mi to teda nepřijde. Podobnější je to spíš Force unleashed. Ten výbornej soubovej systém z jedi academy tam zatím nevidím

Nahlásit nevhodný obsah

3812987
Luk83 napsal 9. 6. 2019 v 11.16

kulisak: myslím si, že WOW hry nebo filmu ze SW se hráči ani diváci už nikdy nedočkají. Důvod je snadný: nikdo neví, co by vlastně chtěli, ani oni sami. Je to úplně stejná situace jako kolem Hry o Trůny. Proti konci se sepisovali petice a všichni vědí, co je špatně, ale když se tvůrci zeptali, jak by to mělo být, nikdo nevěděl... A stejným syndromem trpí i svět SW, není to produktech, ale o lidech...

Jinak Fallen Order bude pecka, podle gameplay paráda a pokud ještě poladí ty místy trochu slabší souboje, nebude co řešit :)

Nahlásit nevhodný obsah

20815946
kulisak napsal 9. 6. 2019 v 00.34

Dost lidí na forech je zklamaných, ale mě to nepřijde zas tak hrozné na první pohled. Prostě odychová akční adventura. Klon Jedi academy nebo Outcast., možná trochu i Uncharted. Pokud to bude mít silný příběh, tak proč ne.
Ale je jasné ,že na tu pořádnou wow hru ze světa SW budem čekat zase dál. Chybí mi tu Kotor3 nebo něco podobného. Nebo něco jako Zaklínač 3 z universa Star wars bych bral.

Nahlásit nevhodný obsah

20836789
Mipe napsal 8. 6. 2019 v 22.58

Atmosféra na mě z ukázky dýchla a využití sílý nejen v boji bude určitě taky příjemné. Těším se :-)

Nahlásit nevhodný obsah