Nové COD bez zombií, DLC nejdříve na PS4

1. červen 2019 15:25 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (2)

Přestože k oficiálnímu odhalení nového dílu série Call of Duty došlo už ve čtvrtek, několik důležitých otázek zůstalo nezodpovězených. Některé informace už dříve prosakovaly v podobě spekulací, o jiných jsme nevěděli vůbec nic. Jednu z těch nejdůležitějších uvedl na pravou míru Jacob Minkoff z Infinity Ward pro PlayStation Lifestyle.

Zombie režim se v posledních letech stal důležitou součástí série Call of Duty, a proto leckoho překvapily spekulace o tom, že by v letošním díle měl chybět. O návratu kampaně už jsme slyšeli, Minkoff ovšem v rozhovoru zmiňuje především důraz vývojářského týmu na její realistické a autentické zpracování. Právě i vzhledem k tomu, že by do prostředí nového Modern Warfare zombíci úplně dobře neseděli, se autoři rozhodli tento mód úplně vypustit. 

Další novinku prozrazuje trailer na hru na oficiálním YouTube kanále PlayStationu, kde oproti originálu přibyla krátká informace o tom, že spolupráce Sony a Activisionu bude i letos pokračovat a hráči na PlayStationu se dostanou k rozšiřujícímu obsahu pro Modern Warfare jako první. Exkluzivita bude stejně jako v případě Black Ops 4 trvat pouhých sedm dní, tedy podstatně kratší dobu, než tomu bylo v minulosti. Nebylo totiž výjimkou, že hráči na PC a Xboxu museli na DLC čekat celý měsíc.

Zdroj: PlayStation Lifestyle, GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922191
jan850915 napsal 2. 6. 2019 v 18.01

Zombi nepotřebuji, hlavně že tam bude kampaň. Black Ops 4 je jediné CoD které jsem nekoupil. Modern Warfare kupuji D1.

Nahlásit nevhodný obsah

20857741
vokser napsal 2. 6. 2019 v 11.29

Parchanti si chtějí zase poradně namastit kapsy :P

Nahlásit nevhodný obsah