World War Z se prodává dobře

22. květen 2019 16:00 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Asi nikdo by titulu World War Z neprorokoval nějaký větší úspěch. Konkurenci měl velkou, včetně podobně laděného a dobře přijatého The Divison 2. Navíc podle Davidovy recenze se nejedná o nic převratného, i když ve více hráčích jde o solidní zábavu. O to větší překvapení je, že hře se zatím vede celkem skvěle.

Vydavatel Focus Home Interactive se společně s vývojáři ze Saber Interactive chlubí prodejními čísly, které po necelém měsíci od vydání dosahují téměř ke dvěma milionům, a to není vůbec špatný výsledek. Navíc už v prvním týdnu byl o hru celkem velký zájem, když se podařilo prodat milion kopií. Dokonce i majitelé značky World War Z Paramount Pictures jsou s výsledky nadmíru spokojeni.

„World War Z se velmi rychle stala jednou z nejúspěšnějších her vůbec. Je to díky kombinaci spolupráce mezi Saber Interactive a Focus Home Interactive a samotné značky, která je u fanoušků velmi oblíbená,“ chlubí se senior vice prezident Josh Austin. Vývojáři chtějí při té příležitosti poděkovat fanouškům, a tak vypustili trailer, ve kterém můžete mezi armádou rychlých zombie vidět i pozitivní hodnocení různých herních médií.

Pokud jste si ale myslel, že tím podpora hry končí, jste docela dost na omylu. Tvůrci pro nás chystají spoustu nového obsahu, včetně další mise v Tokiu, nových typů nepřátel, různých výzev a kosmetických úprav. Nebude chybět ani Survival mód, soukromé lobby a šest stupňů obtížnosti. A co vy? Hrajete World War Z, nebo vás titul zcela minul? Dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 23. 5. 2019 v 08.24

Webmasser: Příjemná cena, celkem dobrá hratelnost.. když máš s kým, tak je to k pokecu na voicechatu parádní doplněk :)

Nahlásit nevhodný obsah

20921897
Webmasser napsal 22. 5. 2019 v 19.25

Vzhledem k lets playi pro me osobne prekvapeni, ale soucasne i dukaz ze kolikrat hodne bavi i hra veskrze prumerna.

Nahlásit nevhodný obsah