Fallen Order nedostane žádné DLC

16. duben 2019 11:09 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (5)

Situace se mění v Electronic Arts každou hodinou. A situací myslíme přízeň hráčů vůči jednotlivým studiím. BioWare nikdo nevěří a o Anthem se bude ještě dlouho vyprávět, ani DICE nepatří mezi miláčky, ať už kvůli poslednímu Battlefieldu, nebo především Battlefrontu... a tak se velice rychle dostal do popředí Respawn. Stačilo k tomu jediné – oznámit ryze singleplayerovou hru.

Star Wars Jedi: Fallen Order se zdá jako zjevení. Jako něco, co snad nepochází od EA. Vždyť novince bude chybět multiplayer, mikrotransakce, nepůjde o hru jako službu a dokonce jí nepohání ani Frostbite! A vedení z rychle nabité popularity budou těžit i nadále. Na Twitteru se například rozpovídal komunitní manažer Jay Ingram, který hráčům potvrdil několik domněnek a zodpověděl na několik otázek.

Ta první se vzhledem k povaze nabízí, totiž jak moc do celého vývoje mluvilo vedení EA? A pramenila hra z jejich hlavy, nebo iniciativa vzešla od Respawnu? Ingram odpověděl to, co všichni vývojáři pracující pod velkým vydavatelem. Ten totiž zpravidla hry nezadává, ale jednotlivá studia přichází návrhy a vedení jim dává jen stopku, anebo zelenou. Fallen Order je tak vize Respawnu.

Jak už několikrát zaznělo, jedná se o vizi, která stojí sama o sobě a je celistvá. Ingram tak potvrdil další věc: Star Wars Jedi tak nebude mít žádné DLC. Jakmile si hru pořídíte, budete jí mít kompletní a o nic nepřijdete. Prioritou je vydat sebevědomý titul, kterému nebude nic chybět. O podrobnostech bychom se měli dozvědět v červnu. Komunitní manažer tak nepřekvapivě potvrdil, že si Fallen Order uzme hlavní slovo na EA Play v rámci E3 v Los Angeles.

Ačkoliv stále platí, že novinka nebude mít mikrotransakce, její Deluxe Edice obsahují kosmetické bonusy. Ingram ale v tomto případě nechtěl být konkrétní, ale definitivně potvrdil, že některé aspekty si budou hráči moci upravovat, ale nad tento rámec nechtěl být konkrétní. Můžeme ale předpokládat, že půjde o volitelné obleky a dost možná i vizuální podobu světelných mečů. Nabízí se i schopnosti Cala, hlavního hrdiny, o nichž Ingram též na Twitteru hovoří. Některé z nich vám totiž umožní dostat se na místa, kam byste se s jinými nedostali. Ale to už je taková třešnička. Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu.

Zdroj: DSO Gaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20894091
Zarenix napsal 17. 4. 2019 v 10.26

bluetomcat: Dragon Age Inquisition, A Way Out, Unravel Two, Starší Titanfall 2, pak o něco slabší Mass Effect Andromeda.

Nahlásit nevhodný obsah

20925107
bluetomcat napsal 17. 4. 2019 v 05.16

On se na téhle planetě najde jedinec co EA věří všechno co napíše a řekne? Jinak mega LOL, spojení EA a kvalitní singleplayer je prakticky nemyslitelné, tohle slovní spojení zkrátka neexistuje. Ale jak říkám, tohle je EA o něj se nebojím, oni už najdou způsob jak z toho udělat další epic fail.

Editováno: 17. 04. 2019 v 05.42

Nahlásit nevhodný obsah

20811703
Bohemund napsal 16. 4. 2019 v 17.29

spoock: Nebo pak přijde hláška - zazvonil zvonec a pohádek EA je konec. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 16. 4. 2019 v 12.26

Jenom škoda, že tam nebude nějaká tvorba postavy ala Jedi Academy.

spoock: +1

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 16. 4. 2019 v 12.03

Možná EA nechcou další kontroverzi se SW hrou v nejbližší době, proto žádné mikrotranskace. Hlavně ať je to dobrá hra.

Nahlásit nevhodný obsah